Июнь 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
« Май    
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930  

Шановні колеги, у зв’язку з нападом на Україну, керівництво нашої держави з 05:30 24 лютого запровадило воєнний стан. З цього часу звичні для нас речі змінилися і продовжують змінюватися у міру військових дій.

Насамперед в інтересах безпеки населення та інтересів держави воєнний режим обмежує ряд наших конституційних прав. Тож давайте розберімося, які саме зміни чи обмеження торкнулись нас, як працівників підприємства.

Стабільність у роботі – це наша добра звичка: роками ми знали час початку і закінчення робочого часу, маршрути доставки, гарантованість виплати заробітної плати у встановлені строки, нарешті право, у випадку наявності такої потреби, організувати страйк чи збори.

Адміністрація АТ «КРИВБАСЗАЛІЗРУДКОМ» вживає усіх заходів щодо організації стабільної та безперебійної роботи підприємства, а саме: заробітна плата за лютий 2022 року була виплачена усім працівникам 24 лютого 2022 року; з 26.02.2022 для ряду працівників підприємства було змінено режими і графіки роботи; організовано транспортування працівників, зокрема під час дії комендантського часу. Максимально вживаються зусилля для продовження як поточних, так і капітальних ремонтів – того, що забезпечить роботу підприємства уже завтра, хоча багато наших партнерів і відмовляються від співпраці.

Раніше вже повідомлялося, що існує вірогідність отримання заробітної плати, відпускних чи розрахункових не у повному розмірі чи із затримками. Якщо це станеться, ми не повинні панікувати та маємо розуміти, що це тимчасове становище воєнного стану.

Що стосується колег, які відмовляються виконувати трудові обов’язки через страх за безпеку рідних та близьких, бажання захистити їх: кожен з нас зараз перебуває у стані постійного стресу та страху. Ворог провокує нас на непередбачувані, недалекоглядні вчинки. Ми повинні бути сильніші за це, піклуватися про сім’ї відповідально, з перспективою стабільного майбутнього.

Щодо інших колег, які були призвані до лав збройних сил України чи вступили до підрозділів територіальної оборони: нами запитано від відповідних служб переліки працівників АТ «КРИВБАСЗАЛІЗРУДКОМ», які стали на захист безпеки та територіальної цілісності держави. Кожному з Вас буде збережено середній заробіток за час відсутності на роботі та виплачено його нарівні із тими, хто працює на підприємстві.

24 березня 2022 року припиняться обмеження у трудових правах одночасно з припиненням воєнного стану. Повною мірою будуть поновлені наші права.

Будьте проінформованими та готовими до нової інформації. Користуйтеся перевіреними та правдивими джерелами – офіційна інформація АТ «КРИВБАСЗАЛІЗРУДКОМ» розміщується на сайті підприємства https://www.krruda.dp.ua/, а також на офіційній сторінці підприємства у мережі FACEBOOKАТ «Криворізький залізорудний комбінат».

Закликаю усіх пам’ятати, що мир настане. Ми не повинні жити одним сьогоднішнім днем війни. Потурбуємося спільно про майбутнє для себе, збережемо підприємство і нашу країну працею.

СЛАВА УКРАЇНІ!

З повагою, директор з персоналу Сергій БАРАБАНОВ