Май 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
« Апр    
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031  

На кожному промисловому підприємстві нашої країни діють служби, які відповідають за готовність фахівців цивільного захисту, проведення відповідної роботи та навчання персоналу щодо правил поведінки в небезпечних умовах, першої допомоги постраждалим, убезпечення себе на виробництві тощо. Щоб відповідати сучасному стану справ, бути обізнаним і готовим до непередбачуваних подій, працівники, які залучаються до проведення інструктажів, навчання і перевірки знань з питань цивільного захисту, пожежної та техногенної безпеки систематично проходять підвищення кваліфікації цільового призначення.

Так, з 26 по 28 жовтня поточного року на базі Криворізьких територіальних курсів ЦЗ та БЖ (І категорії) Навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Дніпропетровської області проходили навчання 17 трудівників Криворізького залізорудного комбінату, зокрема фахівці шахт «Тернівська», «Гвардійська», «Октябрська», «Родіна», медичної служби та апарату управління. Організовано заняття помічником голови правління (з питань надзвичайних ситуацій, цивільного захисту та мобілізаційної роботи) – начальником служби Сергієм Маловічком, відповідальним за якісне проходження навчання був призначений начальник служби з питань НС та ЦЗ ш. «Октябрська» Костянтин Мовчан.

Протягом двох днів викладачі центру обговорювали з присутніми шість важливих тем. Розповідали про організацію ЦЗ на підприємстві, порядок евакуації персоналу, інженерний захист територій, об’єктів і споруд, забезпечення засобами індивідуального захисту, техногенно-пожежну безпеку, радіаційний і хімічний захист. Третього дня відбувся контроль перевірки знань шляхом письмового тестування, яке успішно здали усі спеціалісти нашого комбінату. Незабаром вони отримають відповідні свідоцтва про проходження навчання.