Апрель 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
« Мар    
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930  

До етапів професійного становлення будь-якого фахівця належать: стадія оптації, професійна освіта, професійна адаптація, професіоналізація, професійна майстерність. Про це йшлося на курсах із психолого-педагогічного мінімуму працівників комбінату, які тривали протягом кількох тижнів у грудні в нашому учбово-курсовому центрі. Подібні заняття проходять раз у п’ять років та є однією з умов ліцензування співробітників, котрі мають відношення до викладацької діяльності. Цього разу навчання охопило 60 представників із різних структур.
Усього було дві групи, до першої увійшли робітники шахт, сервісного управління, апарату управління, ремонтно-будівельного цеху, до другої – управління залізничного транспорту, шахтобудівельного і шахтомонтажного управлінь, бази МТП, гірничої інспекції, енергоцеху, автобази, а також самі інженери УКЦ.
Викладачі Криворізького національного університету обговорювали з аудиторією актуальні проблеми психології, методику професійного навчання дорослих в умовах виробництва, ресурсне забезпечення професійного навчання. Лектори розповідали досвідченим спеціалістам, як пояснити незрозумілі моменти своїм підлеглим або новачкам, зосередити їхню увагу на тій чи іншій проблемі та привернути увагу колективу.
За словами начальника УКЦ Оксани Бондаренко, заняття з психолого-педагогічного мінімуму необхідні, аби процес навчання відбувався на вищому рівні. Важливо – не тільки знати, а й уміти розповісти про технологічні процеси.
Курси проходили жваво у формі діалогу між викладачами й працівниками підрозділів. Закінчилася теорія тестуванням, після успішної здачі – всі отримали свідоцтво про підвищення кваліфікації зі спеціальності «Основи психолого-педагогічного мінімуму».