Декабрь 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
« Ноя    
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031  

Слова заступника начальника проходки шахти «Тернівська» ШБУ Ігоря Пересунька: «Якщо вимагати від себе та від колективу неможливого, результативність роботи буде максимальною» не раз підтверджувалися на практиці.


Наразі працівники третьої дільниці шахтобудівельників «Тернівської» (начальник – Анатолій Прищепчук) на горизонті 1425 метра. Їхня задача – проходка та кріплення північного польового штреку разом із ортами-заїздами. Після передачі усього того господарства шахті для подальшого видобутку руди, дільниця виконуватиме інші планові завдання. Перша та друга дільниці (начальники, відповідно, Павло Пасічник та Сергій Сукач) працюють на горизонті 1500 метра на будівництві головного водовідливу та роботах на підземному бункері для встановлення двох перекидачів на горизонтах 1425 м та 1500 м. Це  додаткові ємності для руди. І хоча труднощів прохідникам не бракує, та із завданнями поточного моменту колектив справляється.

Проходка ш. «Тернівська» на сьогоднішній день працює достойно: план виїмки гірничої маси на минулий місяць складав 1 831 кубічний метр г/м, а за фактичним показником видано 2 063 кубометри породи. У цьому заслуга маркшейдера Євгена Звєкова. Без його розрахунків результати виробничої діяльності проходки були б скромнішими.

Один із кращих серед прохідників першої дільниці – Андрій Міготін. Доброї слави зажили і Руслан Ніколенко (також прохідник), і електрослюсар (слюсар) черговий та з ремонту устаткування Василь Бондаренко, і механік дільниці Олексій Чигрин.

На другій дільниці серед кращих бригадир Олексій Задорожній, прохідник Валерій Вакуліч, кріпильник Сергій Конопльов, електрослюсарі Володимир Шепелєв та Олександр Луковкін.

На дільниці №3 прохідники Євген Макаров, Дмитро Долгий та Сергій Дуденко.

Щоб проходка ритмічно працювала в штатному режимі, потрібні кваліфіковані прохідники, кріпильники та електрослюсарі, які постійно пам’ятають, що їхня «підземна новобудова» має стати новим плацдармом видобутку руди, тому старанно роблять свою справу. Це й є ключем до успіху.