Июль 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
« Июн    
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031  

16 грудня, під час масованого ракетного обстрілу територій України, у Кривому Розі загинула родина Корнійчуків – працівників Криворізького залізорудного комбінату. Голова сім’ї – Олександр працював кріпильником на дільниці №4 проходки шахти «Козацька» шахтобудівельного управління, його дружина Людмила була машиністкою конвеєра дробильно-сортувальної фабрики шахти «Тернівська». Загинув під час ворожої атаки і їхній син Артем, якому було всього 1,5 року.

Олександр Корнійчук родом із с. Орджонікідзе Криворізького району. Після закінчення школи навчався у Криворізькому професійному гірничо-технологічному ліцеї. Отримавши гірничу професію, хлопець працевлаштувався в ПП «Світекс», де став трудитися гірником підземним. Через 8 місяців його було переведено на посаду кріпильника. У 2012 році Олександр Корнійчук пов’язав своє життя з Криворізьким залізорудним комбінатом. Працював кріпильником дільниці №4 (гірничо-капітальних робіт) проходки шахти «Козацька» ШБУ. Проявив себе, як досвідчений, старанний та відповідальний працівник, завжди готовий прийти на допомогу. Користувався заслуженою повагою як серед колег, так і керівництва підприємства й шахтобудівельного управління.

Його дружина Людмила Корнійчук також народилася в с. Орджонікідзе Криворізького району. Пройшовши спеціальні курси в УКЦ АТ «Кривбасзалізрудком», працевлаштувалася учнем машиністки конвеєра дробильно-сортувальної фабрики шахти «Криворізька». Згодом, отримавши досвід, працювала машиністкою конвеєра ДСФ шахти «Тернівська». Користувалася заслуженою повагою як серед колег, так і керівництва підприємства й шахти «Тернівська». З червня 2021 року перебувала у відпустці по догляду за дитиною. Удвох з Олександром виховували двох синів – старшого Максима та молодшого Артема. Рідні, друзі, знайомі запам’ятали Людмилу Корнійчук, як старанну співробітницю, дбайливу дружину, люблячу маму.

Без батька, матері і брата залишився 8-річний син Максим. На момент ракетного удару він перебував в гостях у бабусі й дідуся. Це його врятувало…

Керівництво, трудовий колектив акціонерного товариства «Криворізький залізорудний комбінат» щиро поділяє горе родини Корнійчуків та схиляє голови у великій скорботі. Словами важко загоїти страшну рану, проте світла пам’ять про сім’ю Корнійчуків житиме у серцях назавжди.

Прощання з ними відбудеться 20 грудня об 11 годині по вул. Каштанова, 27.