Май 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
« Апр    
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031  

Із 3 по 5 лютого в Зональному навчально-методичному центрі профспілок (м. Дніпро) відбувся завершальний етап другого рівня Школи молодого лідера Профспілки металургів і гірників України. У ньому взяли участь 19 молодих представників первинних організацій Профспілки, серед яких був і працівник нашого комбінату – електрослюсар (слюсар) черговий та з ремонту устаткування шахтомонтажного управління, голова молодіжної ради ШМУ Артем Овдієнко.
Під час першого навчального дня учасники семінару дізналися про порядок вирішення колективних трудових спорів і конфліктів на рівні підприємства, про особливості пенсійної системи та про недержавне пенсійне забезпечення Гірничо-металургійного професійного пенсійного фонду в ПМГУ.
Наступного дня молодь відвідала заняття з управління ризиками у виробничих системах відповідно до вимог міжнародних стандартів та з міжнародного менеджменту в охороні праці. Не менш корисними стали поради й рекомендації із конфліктології та стресостійкості.
Третій день був присвячений нормам чинного Кодексу законів про працю, зокрема, прийняття на роботу і порядку звільнення, а також аналізу законодавчих норм охорони праці на виробництві. Також зупинилися на важливості профспілкового контролю атестації робочих місць.
Закінчився семінар підбиттям підсумків, на якому заступник голови ЦК ПМГУ Валентин Чумаченко подякував усім учасникам за старання і небайдужість та вручив їм свідоцтва про закінчення трирічної програми навчання в Школі молодого лідера ПМГУ.