Апрель 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
« Мар    
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

30 відсотків трудового колективу Криворізького залізорудного комбінату – жінки. Вони забезпечують певні виробничі процеси, займають керівні посади, де є незамінними.

Стверджують, що саме ставленням до представниць прекрасної статі визначається рівень культури будь-якого суспільства.

На нашому підприємстві жінок поважають та шанують. І це є доброю традицією. Тому що без турботливих, самовідданих у роботі працівниць будь-яке виробництво було б не повноцінним. Окрім сумлінного виконання своїх обов’язків, жінки наповнюють сірі будні новим змістом та прикрашають цей світ.

Добре, ніжне березневе свято, присвячене чарівним жінкам, обов’язково вимагає урочистостей. Так, у переддень Міжнародного жіночого дня в структурних підрозділах підприємства відбулися урочисті заходи, під час яких висловили трудівницям свою любов, визнання, повагу, захоплення.

4 березня понад 160 шахтарочок «Тернівської» приймали вітання від чоловіків свого трудового колективу. У своєму привітальному виступі в.о. директора Едуард Ковтун подякував працівницям за той значний внесок, який вони вкладають у загальну шахтарську справу та побажав присутнім жінкам міцного здоров’я, успіхів у роботі, величезного жіночого щастя, любові та добра.

Голова цехкому ПО ПМГУ підприємства Олег Кремез та голова цехкому ППО НПГУ комбінату Олег Тверденко зичили яскравих емоцій і вражень, щасливих усмішок і безліч таких чарівних днів, як весняне жіноче свято – 8 Березня!

Після поздоровлень перейшли до вручення кращим робітницям шахти квітів, грамот та премій. За довголітню сумлінну бездоганну працю, активну участь у суспільному житті трудового колективу, плідну співпрацю з профспілковими організаціями комбінату та з нагоди Міжнародного жіночого дня – 8 Березня було відзначено кращих трудівниць шахти. Чудовим подарунком для всіх став святковий концерт за участю аматорських колективів Палацу культури «Тернівський».