Декабрь 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
« Ноя    
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

16 серпня 2022 року пішов у засвіти солдат Збройних сил України, машиніст бурової установки дільниці №15 шахти «Родіна»

КРИВЕНКО ВІКТОР ІГОРОВИЧ

Віктор Ігорович народився 24 січня 1994 року в м. Кривий Ріг. Після закінчення школи вступив до Криворізького професійного гірничо-електромеханічного ліцею. Виробничу практику проходив на Криворізькому залізорудному комбінаті: працював гірником підземним на дільниці гірничо-капітальних робіт проходки ш. «Родіна» шахтобудівельного управління. Закінчивши навчальний заклад і отримавши робітничу професію, працевлаштувався учнем машиніста бурової установки на дільницю №15 (буріння глибоких свердловин) шахти «Родіна». Набравшись досвіду, з 2016 року трудився машиністом бурової установки на цій же дільниці. Зарекомендував себе як працьовитий, відповідальний співробітник і професіонал своєї справи. Користувався заслуженою повагою як серед колег, так і керівництва шахти «Родіна» і підприємства.

25 лютого 2022 року з початку повномасштабного вторгнення російської федерації в Україну Віктора Кривенка було мобілізовано до лав ЗСУ. Він мав молоду сім’ю, тому прагнув, аби дружина і діти завжди були в безпеці і раділи життю. Це давало йому сили протистояти ворогові і боротися за незалежність нашої країни. Під час служби проявив стійкість та мужність, вірність військовій присязі. На жаль, 16 серпня, виконуючи військовий обов’язок, він загинув поблизу м. Соледар Бахмутського району Донецької області.

Без чоловіка залишилася дружина Олена Владиславівна, без батька – сини Євген та Дмитро. Невимовний біль щоразу огортає серце, коли сумні звістки сколихують нашу криворізьку землю…

Керівництво, трудовий колектив акціонерного товариства «Криворізький залізорудний комбінат» щиро поділяє горе родини Віктора Кривенка та схиляє голови у великій скорботі. Дякуємо батькам за виховання гарного та мужнього сина. Світла пам’ять про Віктора Ігоровича назавжди залишиться в наших серцях. Ми пам’ятаємо, якою дорогою ціною дістається кожна хвилина мирного життя.

Вічна пам’ять та слава полеглому Герою!