Апрель 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
« Мар    
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930  

Сьогодні, 8 квітня, відбулося нагородження переможців конкурсу дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей», присвяченому Всесвітньому дню охорони праці, який відзначатиметься 28 квітня. У залі засідань зібралися директор з охорони праці комбінату Андрій Рябіка, в.о. начальника відділу охорони праці Вікторія Лаврійчук та голова комісії з охорони праці ПО ПМГУ Володимир Твердохліб, діти працівників, які вибороли призові місця та їхні батьки.

Перед початком нагородження до присутніх у залі звернувся Андрій Борисович, який зазначив, що конкурс дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей» проводиться щорічно, і наш комбінат активно долучається до його проведення:

Зважаючи на те, що зараз відбувається у країні, ви все одно взяли участь у конкурсі малюнка і за це дуже дякую дітям і батькам. Я вдячний малечі й підліткам, що вони своїми роботами нагадують батькам про важливі правила безпеки на виробництві і дотримання норм охорони праці, адже немає нічого важливішого на землі, ніж життя і здоров’я людини. Сподіваюся, що ви, колеги, прислухаєтеся до порад своїх дітлахів, ми також будемо робити все можливе, щоб убезпечити працю трудівників.

За результатами конкурсу у першій віковій категорії (від 6 до 10 років) І місце здобула Анастасія Никитенко, ІІ місце – Катерина Шинкаренко, ІІІ місце – Михайло Маркович; у другій віковій категорії (від 11 до 14 років) І місце – Іван Штефан, ІІ місце – Діана Шпанько, ІІІ місце – Олександр Овчаров; у третій віковій категорії (від 15 до 18 років) І місце – Карина Павлятенко, ІІ місце – Валерія Макоїд, ІІІ місце – Назар Заярний. Всі переможці були відзначені подяками від профспілкового комітету ПО ПМГУ комбінату та грошовими винагородами у розмірах 2 000 грн, 1 500 грн, 500 грн.

Наостанок я поспілкувалася з призерами конкурсу.

Олександр Овчаров: Вирішив намалювати трудівника, який не нехтує правилами охорони праці, адже розуміє всю небезпеку виробництва. Працівник не має права забувати про використання засобів індивідуального захисту – каску, рукавиці тощо. Сподіваюся всі робітники дослухаються до цих правил.

Я намалювала професію електрослюсаря, адже вважаю її однієї з найнебезпечніших. Фахівці цього напрямку повинні піклуватися про свою безпеку, використовуючи засоби індивідуального захисту. Мала на меті донести до всіх, що безпека – це найголовніше, – розповідає Карина Павлятенко.