Май 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
« Апр    
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031  

Колектив – це не просто сукупність людей, об’єднаних спільною діяльністю чи інтересами. Це єдиний організм, кістяк якого складають найкращі працівники. Саме вони – трудівники управління залізничного транспорту всю товарну руду, видобуту шахтарями та перероблену на дробильно-сортувальній фабриці, вантажать у вагони й відправляють споживачам. Тому будь-який збій в їх роботі відбивається на кінцевому результаті всього технологічного процесу від підземних горизонтів до поверхні. Зі своїми завданнями залізничники справляються, працюючи з усіма в єдиному ритмі, і вважають День шахтаря і своїм професійним святом.

Так, 27 серпня в залізничному цеху №3 зібралися трудівники структурного підрозділу – шановані люди, майстри своєї справи. Найкращим з них  за сумлінну працю вручили квіти, грамоти, грошові премії та медалі із посвідченнями про надані звання «Почесний ветеран праці ПАТ «Кривбасзалізрудком». Начальник УЗТ Олександр Бритвин закликав колектив не зменшувати темпів у сьогоднішній складній ситуації й висловив упевненість, що підрозділ і надалі успішно виконуватиме свої завдання.

Завдяки високому професіоналізму, майстерності та особистій відповідальності кожного працівника здійснюється своєчасне відвантаження залізної руди на адресу замовників. З початку року управлінням залізничного транспорту відвантажено і перевезено 2 млн 859 тис. тонн руди, надано послуг з перевезення інших вантажів контрагентам підприємства1 млн 476 тис. тонн. Продовжуємо надавати послуги локомотивами комбінату для ПРАТ «ЦГЗК», ПРАТ «ПІВНГЗК» та ПРАТ «СУХА БАЛКА». Бажаю всім міцного здоров’я, щастя, удачі та добробуту, зазначив Олександр Семенович.

Долучився до привітань голова цехкому УЗТ ПО ПМГУ Олександр Біленко та побажав достатку, успіхів, родинного затишку.