Июнь 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
« Май    
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930  

27 червня  в актовій залі нашого УКЦ зібралися очільники та активісти молодіжних рад структурних підрозділів підприємства. На урочисті збори з нагоди Дня молоді завітали помічник голови правління ПАТ «Кривбасзалізрудком» Павло Овчар та голова профкому ПО ПМГУ комбінату Юрій Деркач.

Першим до слова був запрошений Павло Овчар. Він, звертаючись до тих, хто втілює в собі майбутнє гірничодобувної галузі України, побажав нашій молоді здоров’я – міцного, роботи – якісної, безпечної та результативної, оплати трудів – високої, життя – мирного, а щастя – безмежного. Юрій Деркач побажав усім присутнім та їхнім ровесникам, працівникам комбінату, любові, радості та гарного настрою. Зважаючи ж на непросте сьогодення, порадив розраховувати на власні сили, здібності, професійні знання та вміння, а головне – не втрачати оптимізму. Марина Міхеєва нагадала винуватцям свята, що, крім подарунків на відзнаку їхньої суспільнозначимої роботи та грамот «За активну громадську діяльність, вагомий внесок у реалізацію молодіжної політики комбінату та з нагоди Дня молоді», кожен із них отримав відповідну премію. Марина Володимирівна побажала молодіжним лідерам не втрачати наснаги до своєї діяльності, бажання та хисту зробити цей світ кращим, а підприємство – могутнішим.

Завершилися урочисті збори нагородженням молодіжних активістів пам’ятними статуетками із символікою молодіжної ради комбінату, а трьом із них було вручено годинники з аналогічним дизайнерським рішенням. Власне, настінні хронометри стали нагородами переможців конкурсу на кращу молодіжну раду. Цьогоріч за роботу очолюваних ними рад годинники отримали голова МР ш. «Родіна» Марина Ковальова, заступник голови МР управління залізничного транспорту Єгор Яблуновський та голова МР шахтомонтажного управління Артем Овдієнко. Вказані нагороди в одних структурах комбінату поповнять, а в інших започаткують зібрання відзнак «покоління next» Криворізького залізорудного комбінату.