Декабрь 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
« Ноя    
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Сьогодні, напередодні Дня соборності України у виконкомі Покровської районної в місті ради відбулося урочисте зібрання, на якому було відзначено представників навчальних, культурних і розважальних закладів, підприємств за створення ялинкових містечок у нашому районі. Зустріч розпочалася з виступу творчих самодіяльних артистів. Після того, як прозвучав гімн нашої держави, до присутніх звернувся заступник голови Покровської райради Юрій Красножон:

Доброго здоров’я, друзі, покровчани, земляки. Вітаю всіх з Днем соборності України – святом прагнення, єдності та свободи, незалежності та суверенітету нашої країни. Ми є багатонаціональною державою, де поряд з українцями мешкають білоруси, росіяни, поляки, угорці, євреї, грузини та інші народи. Але єднає нас усіх одне – прагнення жити в єдиній, соборній, незалежній, квітучій та заможній Україні, а для цього всім зичу богатирського здоров’я, любові, наснаги, бажаю бути справжніми патріотами, дотримуватися Конституції України і не забувати, що у нас, крім прав, є ще й обов’язки. Молю Бога, щоб він подарував сміливості й мудрості тим, від кого на теперішній час залежить настання миру та свободи на нашій світлій землі. Добра, щастя, процвітання!

Продовжився святковий захід вокальними та хореографічними виступами творчих колективів району. Від ведучого прозвучала інформація, що за підсумками міського огляду-конкурсу на кращу організацію новорічно-різдвяних свят наш район зайняв почесне друге місце. У Покровському районі працювали три ялинкові містечка, близько тисячі дітлахів відвідали зимові заходи біля новорічних красунь і вистави в закладах культури та освіти. А сьогодні були відзначені ті, хто своєю працею створював і дарував справжнє диво для дітей та дорослих – представники підприємств, навчальних і культурних закладів, торговельних комплексів та інших установ. Так, Подякою Покровської районної в місті ради та подарунком за активну участь у підготовці та проведенні районних новорічних і різдвяних свят було нагороджено акціонерне товариство «Криворізький залізорудний комбінат». Нагороду отримав заступник директора з персоналу підприємства Павло Овчар.

Вітаємо з визнанням!