Апрель 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
« Мар    
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

Сьогодні, 4 листопада, з нагоди Дня залізничника в управлінні залізничного транспорту Криворізького залізорудного комбінату відбулися урочистості. Цього дня зранку до управління завітав Володимир Дубінецький, директор Автотранспортного фахового коледжу Криворізького національного університету, з яким УЗТ співпрацює не один рік. Володимир Володимирович відзначив теплі взаємини й взаємодопомогу між виробничниками і педагогами навчального закладу. Від трудового і студентського колективів він подякував працівникам управління за тісну співпрацю, надання своєчасної й вагомої допомоги, підтримку молодих спеціалістів та вручив Олександру Бритвину Лист подяки. Побажав присутнім щастя, здоров’я, добробуту, родинного затишку, безперебійної роботи залізниці та професійних здобутків. Олександр Семенович теж відзначив дружні стосунки між представниками коледжу і працівниками УЗТ, а потім звернувся до залізничників:

Вітаю всіх з нашим професійним святом! Бажаю міцності духу, успіхів, наполегливості, майстерності в роботі, щоб ми завжди вчасно виконували всі поставлені завдання і були потрібними на підприємстві.

Цього дня звучали слова вдячності та побажання на адресу трудівників управління. За багаторічну працю, високу професійну майстерність, сумлінне виконання службових обов’язків, участь у суспільному житті та з нагоди Дня залізничника начальника бюро УЗТ відділу організації праці і мотивації персоналу Тетяну Лізунову відзначено Грамотою виконкому Покровської районної в місті ради, Почесною грамотою профкому ПО ПМГУ комбінату, Вітальним листом адміністрації й цехкому ПО ПМГУ управління залізничного транспорту та грошовою премією. За плечима вона має майже 46 років трудового стажу, з яких 30 – на АТ «Кривбасзалізрудком». «Незважаючи на її спеціальність – гірничий нормувальник шахти – вона стала повноцінним залізничником у нашому колективі й завжди є на своєму місці», – додав начальник УЗТ.

Зібрання пройшло з дотриманням усіх карантинних норм.