891011121314
15161718192021
22232425262728
2930

Гра без зупинок, стукіт м’яча, скрип кросівок, міць і швидкість учасників, вигуки вболівальників… Таку картину ми спостерігали у суботу, 10 листопада, у спортивному залі Автотранспортного коледжу, де працівники нашого комбінату змагалися за першість у волейболі. Захищали честь своїх структурних підрозділів 7 команд: шахт «Тернівська», «Гвардійська», «Октябрська», «Родіна», шахтобудівельного управління, автобази, управління залізничного транспорту. А незмінними суддями, які оцінювали спритність, кмітливість, рухливість й тактичні прийоми учасників, були тренери СК «Гірник» Костянтин Попучієв та Ігор Давидов. Прийшли підтримати спортсменів та побажати їм перемог голова спортивного клубу Олександр Ковальчук, голови цехових комітетів ПО ПМГУ, близькі та друзі.

За правилами, у кожній команді було 12 осіб, на полі – 6. Грали по 2 тайми до 15 очків, якщо рахунок між суперниками був однаковий, то тоді тривав і 3 тайм.

За 3 та 4 місця вперто змагалися «октябрські» та «гвардійські» гірники. Закінчилася завзята боротьба перемогою «Октябрської» з рахунком 2:1. А за першість велося непоступливе протиборство між ШБУ та «Родіною». По закінченні таймів беззаперечно перемогли шахтобудівельники. Про це свідчить рахунок 2:0!

Команда-чемпіон утворилася ще у 2010 році. На сьогоднішній день до її складу входять Андрій Васюра, Сергій Мороз, Андрій Мельников, Денис Ткач, Сергій Шевченко, Дмитро Бовкун, Артем Третьяк, Роман Серебряков. А очолює загартований колектив спортсменів капітан Євген Клименко. На рахунку хлопців не одна перемога, вони були першими в робітничих спартакіадах у 2010, 2012, 2017 роках, а тепер – у 2018-му! Бажаємо їм і надалі здобувати нові вершини та відстоювати своє лідерство!

Змагання з волейболу принесли позитивні враження та масу емоцій як самим учасникам, так і вболівальникам. Нагородження найкращих спортсменів відбудеться 23 листопада у нашому Палаці культури.