Февраль 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
« Янв    
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
242526272829  

День ШАХТАРЯ… Це насправді головне свято року для багатотисячного колективу Криворізького залізорудного комбінату. Це день людей, які спускаються та працюють на глибинах близько півтори тисячі метрів, аби рідні підприємство, місто та держава ставали заможнішими й міцнішими. Це свято людей, які не зі слів знають, що таке шахтарська дружба, робітнича солідарність та вірність гірницькому братерству. Це свято трудівників, що тримають у своїх міцних руках планету Земля, підкорюючи її надра.

Головні урочистості з нагоди нашого професійного свята відбулися у Палаці культури ПАТ «Кривбасзалізрудком». Своєрідним прологом до них був короткий концерт гурту «Old boys», який пройшов на ґанку ПК. Та незабаром вдячна публіка поступово перемістилася до глядацької зали.

Після лазерного шоу та тематичного виступу колективу естрадного танцю «Сузір’я» увазі представників структурних підрозділів комбінату було запропоновано короткий фільм – міні-огляд життя нашого підприємства в усіх його аспектах. Далі присутніх вітав один із очільників комбінату Олександр Капука. У своєму нетривалому за часом виступі він повідомив, що попри складнощі сьогодення, не припиняється будівництво нових горизонтів наших шахт, відкрито фінансування для заміни скіпової підіймальної машини на шахті «Гвардійська», очікуються тендери на сучасні гірничо-прохідницькі комплекси.

До трудівників звернувся голова профкому ПО ПМГУ нашого підприємства Юрій Деркач, який сказав, що залізна руда є основою нашої металургійної промисловості. А шахтарський труд був і лишається більш ніж вагомим внеском у розвиток нашого міста та країни в цілому. Тому покращення життя шахтарів є пріоритетною задачею для первинної організації. Він привітав зі святом та зичив добробуту і гідної заробітної плати.

Вітав із професійним святом наших трудівників заступник Криворізького міського голови Андрій Полтавець. Він вручив нагрудний знак «За заслуги перед містом» другого ступеня директору шахти «Родіна» Костянтину Прокопчуку та помічникові голови правління (з питань надзвичайних ситуацій, цивільного захисту та мобілізаційної роботи) — начальнику служби НС і ЦЗ комбінату Сергію Маловічку. Цей же знак третього ступеня отримали гірник очисного забою ш. «Тернівська» Дмитро Стефюк, машиніст бурової установки ш. «Октябрська» Володимир Тимошенко та заступник голови ПК ПО ПМГУ підприємства Володимир Павленко.

Далі відбулося нагородження трудових колективів шахт, управлінь та інших структурних підрозділів комбінату. Було віддано шану і кращим виробничим бригадам структурних підрозділів підприємства. Після того вручалися Почесні грамоти та грамоти Дніпропетровської обласної ради, виконкому Криворізької міської ради, Покровської районної в місті ради та Почесні грамоти ПАТ «Кривбасзалізрудком».

Указом Президента України присвоєно почесні звання «Заслужений працівник промисловості України» – Віктору Дорошенку (ш. «Тернівська»), «Заслужений шахтар України» – В’ячеславу Асмолову (ш. «Октябрська»), «Заслужений гірник України» – Геннадію Коняєву (ш. «Тернівська»), а майстра ш. «Родіна» Максима Іващенка нагороджено медаллю «За працю і звитягу».

Майбутнім школярам молодіжна рада підприємства та профкоми ПМГУ й НПГУ подарували перші шкільні портфелі.

Церемонія чествування кращих із кращих органічно перепліталася із виступами аматорських колективів нашого міста. У ній брали участь зірки телепроектів «Україна має талант» – Денис Зав’ялов та «Х-фактор» – Артем Носач, ВІА «Поиск» (кер. – В. Готьє), «Шахтарські зорі» (кер. – В. Гужвенко), «Веселка» (кер. – І. Флягіна), «М-Арт» (кер. – Л. Погрібняк) та «Валерія» (кер. – В. Коваленко).