Июль 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
« Июн    
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031  

23 та 24 серпня ми відзначаємо два найголовніших свята для нашої держави – День Державного прапора і День Незалежності України. Синьо-жовтий стяг нашої країни має кольори сонця та неба, пшениці та води, сміливості та свободи. Сьогодні наш український прапор – це символ боротьби за незалежність та суверенітет українського народу. Це те, що беруть із собою у бій і що відрізняє нас перед світом. У ньому втілені віковічні прагнення до миру, праці, краси і багатства рідної землі.

День Незалежності України ми святкуємо днем пізніше після Дня прапора. Недарма свята майже сходяться одне з одним. Однак у нинішніх умовах ми зустрічаємо ці дні під звуки сирен та вибухи снарядів. 31-річниця незалежності України стане нагадуванням усьому світу, як дорого коштує людська свобода.

Свобода і незалежність – це те, за що ми зараз боремося з ворогом. Незламність, мужність, хоробрість – якості, якими наділений кожен захисник Збройних сил України, територіальної оборони і громадянин України. Усі ми кожного дня додаємо значних зусиль, наближаючи нашу Перемогу.

Щиро дякуємо усім співробітникам Криворізького залізорудного комбінату, які працюють на економіку держави, працівникам, які боронять Україну від російських окупантів, містянам і волонтерам міста, які роблять значний внесок у життя нашого міста і допомагають ЗСУ. Пишаємося кожним із вас!

Вітаємо всіх, хто своїми діями додається до нашої спільної справи – розбудови нової європейської держави України. І не має значення, де ми народилися: у Києві чи Севастополі, Львові чи Донецьку, Полтаві чи Одесі, не має значення, скільки нам років і якою мовою ми говоримо. Тільки одне вирішальне значення: наша спільна Батьківщина і наше спільне майбутнє. І тільки разом ми можемо змінити його на краще.

Бажаємо всім найскорішої Перемоги, безтурботного, яскравого і мирного життя в улюбленій країні, яка процвітає. Нехай Україна більше ніколи не знатиме скрутних часів! Хай живе вільний народ! Слава Україні!

Адміністрація та профспілкові комітети АТ «Кривбасзалізрудком»