Июнь 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
« Май    
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

Шановні колеги, традиційно з нагоди святкування Дня шахтаря хотілося поділитися з вами підсумками роботи нашого підприємства та завдати напрямок його подальшого шляху. Головне, що за умов повномасштабного вторгнення російської федерації в Україну, ми втрималися. Перш за все, втрималися психологічно, не зламалися і прийняли виклик. Чимало хто взяв зброю та пішов боронити Україну, і багато хто продовжив працювати, розуміючи важливість підтримки економіки країни.

Наразі ситуація важка, це пов’язано із втратою внутрішнього ринку споживання продукції, а саме – маріупольських металургійних заводів та зупинкою багатьох інших металургійних підприємств в середині країни. Експорт залізної руди, в свою чергу, обмежений блокуванням морських портів та необхідністю вивезення зерна через загрозу голоду у світі. Як бачимо, події в Україні мають наслідки продовольчої катастрофи для населення всієї планети, саме тому ми не залишилися наодинці і не втрачаємо надії найскоріше подолати всі наші виклики.

Наш власний шлях адаптації до війни розпочався з утримання чітких позицій та обрання нових пріоритетів. Запорука сталого видобутку корисних копалин – це будівництво нових горизонтів, і роботу в цьому напрямку ми не тільки не зупинили, як більшість підприємств галузі, а навпаки, намагаємося посилити через перерозподіл трудових ресурсів з інших виробничих процесів. Щодо окремих підрозділів, відзначимо найголовніше питання для шахти «Покровська», пов’язане із ремонтом копра. Роботи були складними, вони не тільки не зупинені, а й завершуються, що дозволить відновили потенціал цієї шахти. На фінальному етапі й інший найважливіший проєкт для шахти «Козацька» – це заміна скіпової підіймальної машини. Заздалегідь там планується і введення нового горизонту. Також наразі триває відновлення підстанції шахти «Тернівська» після аварії в березні цього року.

Щодо особливостей пристосування соціального життя колективу до обставин війни, варто додати, що цьогоріч наші працівники та їхні сім’ї окрім відпочинку у комплексі «ДіАнна» (смт Східниця), мають можливість набратися сил в санаторії «Аркада» (м. Трускавець). Таким чином намагаємося забезпечити їх відпустку за цих важких обставин. Суттєвої допомоги в оздоровленні надали і наші бази відпочинку, попит на відвідування яких значно зріс через неможливість перебування на українському морському узбережжі.

Вочевидь, у нас є всі підстави впевнено дивитися у майбутнє. Майбутнє, що кожного дня виборюємо не тільки ми на трудовому фронті, а і майбутнє, за яке вже віддали своє життя 17 наших колег. Героїв, які також, як і всі ми, любили життя, але віддали його заради нашого завтра. І відповідальність за те, яким ми зробимо це завтра – лежить на кожному з нас.

Впевнений, що разом ми здатні витримати будь-які виклики долі. З Вірою в Україну, з Вірою в нас, з Вірою в Шахтарську справу та обов’язок! Зі Святом Вас, Шановні! Успіхів в Нелегкій Праці! Та всім нам Перемоги! Слава Україні!

Сергій Новак,

голова правління АТ «Кривбасзалізрудком»