Февраль 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
« Янв    
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
26272829  

Щороку у третю суботу квітня в Україні відзначається День довкілля. Цьогоріч національне екологічне професійне свято з охорони навколишнього середовища припало на 16 квітня. Зазвичай протягом квітня всі представники підприємств, установ і організацій долучаються до всеукраїнської акції «За чисте довкілля», щоб забезпечити екологічний добробут жителів, збільшити зони зелених насаджень, підтримати чистоту, покращити благоустрій територій і загалом поліпшити стан довкілля.

Незважаючи на воєнний стан в Україні, трудовий колектив Криворізького залізорудного комбінату долучився до Всеукраїнської акції і у цей непростий час, аби своєчасно та гідно зустріти теплу пору року та довгоочікувану Весну.

Протягом двох тижнів, зокрема і сьогодні, 16 квітня, працівники структур збиралися, щоб прибрати проммайданчики шахт, промислові об’єкти і прилеглі території. Вони вивезли сухе листя, гілки і сміття, обрізали сухостій, побілили дерева і бордюри, пофарбували урни й лавки. Також посіяли траву на газоні, декоративно обрізали дерева й кущі, посадили квіти, кущі й дерева. Робітники комбінату доклали максимум зусиль, аби привести в належний санітарний стан території промислових об’єктів та міста, адже всі розуміють, що чисте довкілля – запорука здоров’я людини.

Зокрема, 15 квітня дружній колектив шахти «Октябрська» під головуванням директора В’ячеслава Фюнга долучився до прибирання прилеглої до шахти паркової території. Представники відділів, служб та дільниць шахти впоралися з великим обсягом робіт. Цього ж дня працівники центральної енерголабораторії привели до ладу територію Дитячого скверу, що на Ставках.

Фізична праця на свіжому повітрі не тільки корисна, а й допомагає зберігати навколишнє середовище у належному вигляді та є запорукою збереження нашої красивої планети Земля на радість нашим дітям та онукам.