Июнь 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
« Май    
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

21 березня пішов у засвіти головний сержант розвідувального взводу 17-ої окремої танкової Криворізької бригади імені Костянтина Пестушка, прохідник дільниці №7 проходки шахти «Октябрська» шахтобудівельного управління

КЛИМЕНКОВ СЕРГІЙ ПЕТРОВИЧ

Сергій Петрович народився 6 листопада 1975 року у Кривому Розі. Після закінчення школи у 1995-1996 роках проходив строкову службу. Після цього працевлаштувався на Центральний гірничо-збагачувальний комбінат, де був оперативним черговим у відділі охорони управління економічною безпекою. Протягом 2001-2005 років ніс службу в Збройних силах України. Повернувшись додому, трудився в шахтобудівельному управлінні ВАТ «Суха Балка» підземним гірником, через деякий час за такою ж професією працював на шахті «Гвардійська» Криворізького залізорудного комбінату. Певний час трудився у ТОВ артель старателів «Дражник», ТОВ «Інтерлок-Кривий Ріг». У 2009 році вирішив повернутися на наше підприємство, працював прохідником дільниці №7 проходки шахти «Октябрська» ШБУ. Зарекомендував себе як працьовитий, сумлінний і відповідальний робітник. Користувався заслуженою повагою як серед колег, так і керівництва шахтобудівельного управління і підприємства.

Сергія Клименкова можна сміливо назвати щирим патріотом своєї країни, адже він неодноразово служив за контрактом в ЗСУ, відстоюючи суверенітет і цілісність рідної держави під час антитерористичної операції та операції об’єднаних сил. У званні головного сержанта ніс службу в розвідувальному взводі в/ч А3283. На жаль, 21 березня обірвалося його життя під час виконання бойового завдання. Вірний син України, відчайдушний Захисник, Герой сьогодення… Без чоловіка залишилася дружина Яна Василівна, без батька – син Єгор. Ніякими словами та вчинками не утішити родину, яка втратила найдорожче – люблячого чоловіка і батька, свою гордість та надію.

Керівництво, трудовий колектив акціонерного товариства «Криворізький залізорудний комбінат» щиро поділяє горе родини Сергія Клименкова та схиляє голови у великій скорботі. Дякуємо батькам за виховання гарного та мужнього сина. Світла пам’ять про справжнього патріота України, славного сина Криворізького краю завжди житиме у серцях рідних, колег, побратимів, друзів та земляків. Ми пам’ятаємо, якою дорогою ціною дістається кожна хвилина мирного життя.

Вічна пам’ять Герою!