6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031

SAMBOЗ третього по п’яте лютого в місті Одеса відбувся Чемпіонат України з боротьби самбо та бойового самбо серед юніорів і юнаків, у якому взяли участь близько 500 спортсменів із різних куточків України, серед них – і вихованці Дмитра Назаренка, тренера секції «Самбо, сумо, дзюдо» СК «Гірник» Криворізького залізорудного комбінату.

Давид Каменецький зайняв п’яте місце у ваговій категорії 87 кг серед спортсменів 1999-2000 років народження. Варто зазначити, що суперники в Давида були сильні, хлопець отримав три перемоги, а один бій програв.

Одинадцятого лютого у Кривому Розі пройшов чемпіонат області серед дорослих із боротьби самбо. Вихованці СК «Гірник» мали можливість не лише насолодитися видовищною боротьбою, яку демонстрували інші учасники, а й самим отримати безцінний досвід. До того ж, вони вибороли три медалі, чим допомогли збірній Кривого Рогу в загальнокомандному заліку піднятися на найвищу сходинку п’єдесталу. Артур Дзюба у ваговій категорії 57 кг зайняв 3 місце, Давид Каменецький (90 кг) – 2-е, Ростислав Русін (62 кг) – 1-е.