Июнь 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
« Май    
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

На базі УКЦ існує технічна бібліотека, загальний фонд формувався як єдиний бібліотечний фонд технічної літератури. Він об’єднаний з бібліотек, які діяли на базі рудоуправлінь ВО «Кривбасруда» за напрямками та потребами нашого гірничодобувного підприємства.

Кількісний фонд бібліотеки складає більш ніж 11 тис. примірників, до яких включені примірники з точних наук – математики, фізики, хімії, а також картографії, топографії, геодезії, геоморфології; загальнотехнічних дисциплін і спеціалізованими за напрямком гірничодобувної промисловості.

До загальнотехнічної літератури належать примірники з матеріалознавства, електротехніки, технічної механіки, слюсарної справи.

Основні книжкові видання та підручники складаються з посібників з гірничої справи, починаючи з родовищ корисних копалин, засобів розробки, проєктування гірничих підприємств, технології гірничого виробництва, монтаж гірничого обладнання.

У більшості випадків видання не викладені в сканованому, або перевиданому вигляді в інтернеті, тому при здійсненні технологічних процесів у працівників Криворізького залізорудного комбінату виникають різні питання щодо виробничих моментів. У бібліотечному фонді УКЦ можливо знайти необхідну літературу про технологію розробки та видобутку рудних копалин, машини та механізми, схеми, транспортування та іншу інформацію, корисну не тільки досвідченим фахівцям, а й робітникам, які підвищують кваліфікацію шляхом навчання без відриву від виробництва.

Працівники Криворізького залізорудного комбінату, якщо ви прагнете розширити свої знання, опанувати гірничу професію, підвищити кваліфікацію й розряд, радимо звертатися до технічної бібліотеки учбово-курсового центру.

Ірина Коваленко, методист УКЦ