Сентябрь 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
« Авг    
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930  

12 березня протипожежне тренування пройшло на дільниці №9 ремонтно-механічного заводу сервісного управління з ремонту та монтажу шахтного обладнання. Очолював його головний інженер заводу Ілля Бабаєв. У якості посередника виступав провідний інженер з пожежної безпеки відділу оперативного контролю охорони праці та пожежної безпеки Василь Великий. На етапі підготовки до спеціальних об’єктових тренувань (СОТ) було перевірено рівень готовності органів управління тренуванням (інженерно-технічний персонал), формувань цивільного захисту та робітничого колективу заводу до обумовлених планом тренування дій, а також – знання засобів пожежогасіння, маршрутів евакуації персоналу та матеріальних цінностей.

Інспектор з наглядової профілактичної роботи пожежно-рятувального підрозділу автобази Юлія Середенко перевірила протипожежний стан дільниці й наявність засобів пожежогасіння та поставила оцінку готовності «задовільно». Перед початком тренувань начальником ПРП Олегом Курбатовим було проведено залік по протипожежному мінімуму, який оцінено «добре».

На першому (підготовчому) етапі навчань було відпрацьовано прийом сигналів сповіщення (інформації про загрозу НС), оповіщення учасників тренування, підготовку формувань ЦЗ до дій за призначенням, додаткове ознайомлення з дією вогнегасників та їхнім призначенням, вивчення функціональних обов’язків посадовцями РМЗ та особовим складом формувань ЦЗ.

На другому (практичному) етапі тренування начальник дільниці №9 РМЗ повідомив директору заводу про пожежу, що виникла через необережне поводження з вогнем. Керівництво та інші працівники структурного підрозділу, отримавши відповідне оповіщення, провели евакуацію майна та відвели персонал у безпечне місце.

Після розгортання ланки пожежогасіння за допомогою вогнегасників, пожежного рукава та кошми почалася локалізація пожежі. Тим часом особовий склад санітарного посту надав першу долікарську допомогу умовно постраждалим від опіків та травматичних переломів.

Після погашення умовної пожежі було підбито підсумки цих тренувань. Василь Великий, відзначивши злагодженість дій формувань ЦЗ та адміністрації заводу, а також особисто начальника служби з питань ЦЗ та НС сервісного управління Анатолія Потапенка, поставив об’єктовому тренуванню оцінку «добре».