Май 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
« Апр    
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031  

Вони – це працівники підземних і поверхневих медичних пунктів нашого комбінату та санаторію-профілакторію. Саме ці люди щоденно, а там, де така необхідність цілодобово, стоять на сторожі здоров’я працівників ПАТ «Кривбасзалізрудком», надають, у разі потреби, першу долікарську допомогу, ведуть профілактичну роботу, аби кожен знав, як зменшити негативний влив небезпечних та шкідливих факторів технологічного процесу на трудівників підприємства. До того ж, нас не забувають «відвідувати» різноманітні гострі вірусні інфекції, що передаються повітряно-крапельним або тактильним шляхами. І люди хворіють. А комбінат має працювати, як єдиний життєстійкий організм. І залишається він таким завдяки багато в чому нашій медичній службі. 27 березня кореспонденти служби інформації завітали до поверхневого медпункту шахти «Октябрська», де їх зустріли медсестри Альона Краснощок та Олена Наріжна. Вони розповіли, що за зміну в медпункт звертаються 5-7 осіб. Приходять працівники, наприклад, із травмами, з підвищеним тиском, із температурою, зі скаргами на біль у горлі або зубний біль тощо. Медсестри надають кожному із них усю можливу долікарську допомогу, консультують стосовно подальших дій, видають (за потреби) направлення до відповідних медичних закладів. Крім того, перед кожною зміною проводять медобстеження працівників шахти, яким належить ставати до роботи, опрацьовують документацію, стерилізують обладнання.

На питання щодо коронавірусу COVID-19, фахівці стверджують, що недбале ставлення до свого здоров’я може призвести до непередбачуваних наслідків. Необхідно користуватися профілактичними засоби – захисними рукавичками, масками та антисептиками. Під час таких епідемій слід до педантизму суворо дотримуватися правил особистої гігієни. Тим більше, що «підхопити» цей вірус можна як повітряно-крапельним шляхом, так і через фізичний контакт. Тому наше підприємство закуповує відповідні фізрозчини, одноразові рушники, захисні маски. 

Заступник директора з охорони праці ш. «Октябрська» Олег Піддубний додав, що керівництво Криворізького залізорудного комбінату, фактично одразу після виникнення відчутної загрози для своїх працівників, запровадило особливий режим із забезпечення попереджувальних дій, покликаних запобігти зараженню працівників підприємства коронавірусною інфекцією. Серед цих дій: триразова обробка приміщень дезактивуючим розчином. На шахті, згідно з відповідним наказом, було створено спеціальну бригаду, якій надано оприскувач і спецзасоби. Відтоді тричі на день обробляються сходи, поручні, лазні, кабінети та нарядні. Також «підземникам» було видано респіратори У2К, які захищають від бактерій. Вказані маски – багаторазового використання і мають строк служби 180 годин. Регулярно кожному із «некабінетних» працівників видається дезінфекційний розчин.