Июнь 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
« Май    
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930  

Коронавірус все більше стає на заваді нормальній життєдіяльності людини. Через вірогідність масового захворювання тимчасово закривають магазини, розважальні комплекси, дитячі майданчики та інші установи. Аби убезпечити співробітників від хвороби, Криворізький залізорудний комбінат дотримується правил безпеки.

Відповідно до наказу ПАТ «Кривбасзалізрудком» №1143 від 18.03.2020 «Про доповнення до наказу за №1066 від 12.03.2020 «Про попереджувальні заходи в організації роботи», наказу №1209 від 24.03.2020 «Про створення мобільного формування для проведення дезінфікувальних заходів» та протоколу №3 комісії з питань надзвичайних ситуацій комбінату від 13.03.2020 «Про заходи щодо недопущення захворюваності на COVID-19 серед працівників комбінату» проводяться дезінфекційні заходи та заходи для недопущення розповсюдження інфекційних захворювань.

Так, починаючи з 25 березня, мобільні формування дезінфекційної обробки, які були створені з-поміж працівників пожежно-рятувального підрозділу добровільної пожежної охорони комбінату, розпочали карантинні заходи для мінімалізації розповсюдження вірусу. Керівниками першого і другого формувань стали начальник пожежної частини Юрій Курбацький і, відповідно, його заступник Микола Тесленко. Безпосередньо очолив роботу рятувальників помічник голови правління (з питань НС, ЦЗ і МР) – начальник служби Сергій Маловічко.

Фахівці регулярно відвідують структурні підрозділи, щоб знезаразити територію скупчення людей. Спочатку вогнеборці розпочали заходи на шахтах «Родіна», «Октябрська», в апараті управління, будівлі ЦІС, на базі матеріально-технічного постачання. Наступного дня до маршруту фахівців увійшли шахти «Гвардійська», «Тернівська», шахтобудівельне управління, санаторій-профілакторій, ремонтно-механічний завод.

Спеціалісти за допомогою стволів-розпилювачів та пожежної машини АЦ-40 (130) 63Б 1,5%-м розчином гіпохлориту хлору продовжують регулярно дезінфікувати контрольно-пропускні пункти, парадні входи та сходи до АПК, запасні виходи, стоянку машин, шахтні зупинки. Також до числа таких об’єктів входять зупинки громадського транспорту згідно з маршрутом прямування.

Розділившись на групи, пожежні систематично приїжджають до структурних підрозділів. Працюють відповідно затвердженого графіка: одного дня обслуговують об’єкти нашого комбінату, які розташовуються на південній стороні міста, другого – на північній.

Робота мобільного формування працюватиме до покращення епідемічної ситуації.

Відповідні заходи та міри захисту проводяться не тільки ззовні, а й усередині будівель і АПК. Зокрема, в структурних підрозділах 3 рази на добу спеціальним розчином обробляють місця загального користування: територію спуску-підйому кліті, сходові марші, поручні, двері та дверні ручки. У нарядних і службових приміщеннях містяться флакони з антисептиком. До того ж кожного дня здійснюється вологе прибирання у кабінетах та коридорах.