Май 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
« Апр    
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031  

Незнання закону не звільняє від відповідальності за його порушення, а недотримання рекомендацій під час дії карантину, спричиненого коронавірусною інфекцією (Coronavirus Disease 2019), може призвести до безповоротних наслідків – масового зараження і втрати людського життя.

Керівництво публічного акціонерного товариства «Криворізький залізорудний комбінат» – підприємства, яке налічує понад 7 000 працівників – гостро розуміє важливість виконання профілактичних заходів серед своїх співробітників. Одним із методів боротьби проти поширення COVID-19 є дезінфекція транспорту, який здійснює робочі перевезення для приблизно 4 000 трудівників. Відповідне рішення було прийнято згідно з наказом №1143 від 18 березня. Так, тричі на день після закінчення кожної зміни починаючи з 24 березня проводиться дезінфекція автобусів:

водії власноруч протирають розчином «Санітабу» поручні, підлокітники крісел, пластикові частини спинок сидінь і інші контактні поверхні, а також провітрюють салон;

новостворене формування, до якого увійшли Володимир Плоткін (слюсар з ремонту автомобілів автоколони №2), Ігор Макуховський (електрогазозварник дільниці з ремонту автомобілів та устаткування) і Володимир Беперщ (водій автотранспортних засобів автоколони №1) у спеціальних костюмах Л-1 та респіраторах здійснюють санітарну обробку ззовні, розпилюючи концентрований розчин «Санітабу» по всій поверхні кузова, приділяючи особливу увагу колесам, дверям та східцям.

Відповідальним за ці заходи визначено начальника відділу охорони праці автобази Олега Нікішенка, а за організацію роботи мобільної групи та забезпечення дезінфекційними засобами й спецодягом – начальника дільниці з ремонту автомобілів та устаткування, молодіжного лідера автобази Сергія Шкряба.

Сьогодні працівники автобази показали, як відбувається процес дезінфекції машин. Три рази в день наші автобуси проходять дезінфекцію. Це особливо важливо в такі напружені дні, коли у світі пандемія коронавірусу, – прокоментував ситуацію кореспондентам «Шахтаря Кривбасу» головний інженер автобази Володимир Возненко.

Шановні працівники Криворізького залізорудного комбінату, дотримуймося вказівок медиків та спецслужб. Лише ретельне виконання рекомендацій, турбота про своє здоров’я і профілактичні заходи не дадуть COVID-19 шансів на поширення на нашому підприємстві та в цілому в Україні. Нехай здоровиться вам і вашим близьким!