Май 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
« Апр    
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031  

Уся Україна вступила в боротьбу з коронавірусом і наше підприємство не виключення.

ПАТ «Кривбасзалізрудком» увів прості правила, які допоможуть зберегти здоров’я і безпеку працівників та підтримати виробництво:

1. На період епідемії скасовано проведення змінно-зустрічних зборів, робочих нарад та інших масових заходів.

2. Призупинено прийом громадян із загальних питань.

3. Організовано посилене прибирання та дезінфекцію всіх приміщень клінінговою компанією «FILL IN».

4. Столові і буфети зачинені на карантин.

5. Організовано закупівлю медичних масок, рукавичок та дезінфекційних засобів.

6. Організовано закупівлю безконтактних інфрачервоних термометрів для вимірювання температури тіла працівників при проходженні передзмінного медогляду та у разі безпосереднього звернення співробітників.

7. Проводиться інформативна робота згідно заходів, що вживаються у ПАТ «Кривбасзалізрудком», щодо протидії поширенню коронавірусної інфекції: публікуються матеріали у виробничій газеті, на сайті комбінату, здійснюється електронна розсилка трудівникам та розміщуються тематичні плакати.

8. Призупинено будь-які відрядження.

9. Частина співробітників переведена на дистанційний режим роботи.

10. Обмежено доступ до робочих місць на максимальний інкубаційний період (не менш ніж 14 календарних днів) персоналу, який повернувся із-за кордонних поїздок і поїздок Україною.

11. Створено із числа працівників служби з питань надзвичайних ситуацій, цивільного захисту і мобілізаційної роботи та медичної служби дві групи мобільних формувань для проведення дезінфекції.

Найефективніші заходи з боку адміністрації будуть марними, якщо найважливіші рекомендації життя і здоров’я будемо ігнорувати ми, шановні співробітники. Вкрай важливо, щоб усі працівники підприємства та їхні сім’ї дотримувалися правил, які створені для збереження здоров’я кожного із нас.

Об’єднавши зусилля, раціонально й усвідомлено ми зможемо здолати будь-які труднощі.

Споживайте інформацію з надійних джерел і пам’ятайте: вірус паніки страшніший за коронавірус. Усі достовірні й актуальні дані, рекомендації та інструкції – на офіційних каналах МОЗ України.

Не забувайте про превентивні заходи та будьте здорові!