Май 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
« Апр    
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031  

У структурних підрозділах Криворізького залізорудного комбінату спеціалісти служби з питань НС і ЦЗ систематично проводять серед працівників спеціальні об’єктові навчання (тренування) та заняття з цивільного захисту. Одне з таких відбулося на ш. «Гвардійська» з дотриманням карантинних умов, його організатором став начальник служби з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту Володимир Чорнобривець.

У навчальному класі медична сестра дільниці медичної служби шахти Світлана Котлярова розповіла трудівникам, які входять до формувань цивільного захисту, про профілактику ГРИПу, важливість у цей період вакцинації та вживання вітамінів. Також вона наголосила, що треба уникати масових зібрань людей і масштабних заходів.

Потім провідний інженер з пожежної безпеки відділу оперативного контролю з ОП та ПБ комбінату Василь Великий проінформував присутніх про сьогоднішній стан пожежної безпеки в Україні та зазначив, що більшість загорянь виникає через недбале експлуатування електричних приладів й побутової техніки, особливо у холодну пору року. Також він додав, що на підприємстві видали наказ №4455 від 02.11.2020 щодо порядку огляду та закриття приміщень після закінчення робочого дня задля попередження пожеж у будівлях. Окремою темою розмови стало використання вогнегасників та їх різновиди.

На третій частині заняття Володимир Чорнобривець розповів, що чергові диспетчерські служби (диспетчери шахт, апарату управління комбінату та пожежно-рятувального підрозділу) проводять вимірювання потужності експозиційної дози радіації 4 рази на добу. Радіаційний фон Кривого Рогу та Дніпропетровської області у межах норми й не перевищує природних фонових значень (в межах 0,011 мР/год – 0,012 мР/год). У службі з питань НС та ЦЗ «Гвардійської» є дозиметр-радіометр МКС-05 «ТЕРРА», яким виміряють випромінювання, тож кожен з присутніх зміг його оглянути та практично провести заміри.

Наостанок заходу прозвучала інформація, що «Гвардійська» – єдина шахта на нашому підприємстві, яка має два навчальні класи з цивільного захисту. За кращу матеріально-технічну базу цивільного захисту структурний підрозділ було відзначено нагородами різних рівнів.