Май 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
« Апр    
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031  

Дуальна форма навчання стала невіддільною складовою підготовки фахівців закладами освіти Кривого Рогу. Наше підприємство тісно співпрацює з багатьма навчальними закладами, надаючи можливість їхнім вихованцям опановувати професію безпосередньо на робочих місцях.

20 листопада у стінах управління залізничного транспорту ПАТ «Кривбасзалізрудком» відбулася зустріч представників адміністрації підприємства та управління залізничного транспорту зі спеціалістами Криворізького кабінету Навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Дніпропетровській області, які є членами фахових рад залізничних і гірничо-металургійних професій.

На засіданні координатор проєкту «Соціальне партнерство в дії», заступник голови Дніпропетровської обласної організації Всеукраїнської Асоціації ПТО, методист Криворізького кабінету НМЦ ПТО Віталій Сапіга зазначив, що їхній заклад понад 15 років тісно співпрацює з нашим комбінатом. За цей час в структурних підрозділах підприємства проходили практику чимало здобувачів освіти й студентів, проводилися численні семінари за участю науковців, організовувалися спуски в шахти.

Наостанок зустрічі Віталій Сапіга вручив відзнаки працівникам ПАТ «Кривбасзалізрудком». Начальник УЗТ Олександр Бритвин отримав від Дніпропетровської обласної ради почесну грамоту з нагоди Дня залізничника та від Координаційної ради громадських Асоціацій «Кривий Ріг – рідне місто» почесний диплом як переможець конкурсу «Краще підприємство (роботодавець) замовник кадрів» серед підприємств транспорту і зв’язку. Начальнику бюро розвитку персоналу відділу кадрів комбінату Єгору Фурсову було вручено почесну грамоту від Національного центру «Мала академія наук України». Начальник служби інформації Василина Котович отримала від Координаційної ради громадських Асоціацій «Кривий Ріг – рідне місто» почесний диплом як переможець конкурсу «Краще підприємство (роботодавець) замовник кадрів у номінації «Співпраця з засобами масової інформації».

Вітаємо трудовий колектив комбінату зі здобутими перемогами!