Май 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
« Апр    
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031  

Криворізький залізорудний комбінат живе не тільки професійним життям (головне завдання якого – видобуток руди), але й є соціально направленим підприємством міста. Традиційно трудовий колектив опікується місцевими установами й закладами. Через масове поширення коронавірусу ПАТ «Кривбасзалізрудком» на чолі з в.о. голови правління Сергієм Новаком допомагає криворізьким лікарням, розуміючи проблему медичних закладів охорони здоров’я в оснащенні обладнанням для належного лікування хворих.

Так, 22 травня представники комбінату – в.о. заступника голови правління Олександр Капука і начальник медичної служби лікувально-оздоровчого комплексу УСП Володимир Серединський відвідали Криворізьку інфекційну лікарню №1 і безкоштовно передали закуплене медичне обладнання співробітникам на суму 366 тис. 209 грн. Серед нього – 2 мікроскопи «Біомед», 3 концентратори кисню «Біомед», коагулометр К 3002, аналізатор сечі URI-ТЕХ, центрифуга СМ та термостат сухоповітряний ТС.
– Незважаючи на зниження карантинних заходів у країні, боротьба з пандемією все ще продовжується. Наше підприємство не може стояти в стороні й тому правлінням підприємства було вирішено допомогти інфекційній лікарні, якій і так нелегко «стояти на передовій» і боротися з вірусною хворобою. Це обладнання направлене на те, щоб прискорити проведення клінічних, лабораторних досліджень та щоб спостерігати за станом здоров’я хворих на інфекційні захворювання, зокрема на COVID-19, – зазначив Олександр Капука.
В.о. директора комунального закладу (головний лікар) Олена Партоєва подякувала адміністрації комбінату за надану підтримку та наголосила, що медичні прилади дуже необхідні експрес-лабораторії, що обслуговує пацієнтів, котрі перебувають у реанімації.
Володимир Серединський додав, що наразі в лікарні уже проводяться автоматизовані лабораторні дослідження аналізатором сечі URI-ТЕХ, який максимально пришвидшує та надає точніший результат.