Май 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
« Апр    
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031  

У дитячому сквері, що неподалік зупинки «Ставки», запрацював фонтан. Ним опікується наше підприємство, власне, як і самим мініпарком. Традиційно водограй включають на травневі свята, але цьогоріч його запуск відбувся разом із послабленням карантину в країні.

Спостерігаючи за ним, розумієш, що тільки вода, яка злітає вгору прозорими струменями, створює витончені форми та дарує заспокоєння і прохолоду. У центрі дитячого скверу яскрава споруда збирає навколо себе дітей та дорослих. Неодмінно поруч з нею будуть веселитися дітлахи, призначати побачення молодь, відпочивати від спеки люди старшого віку. Архітектурне надбання несе естетичну функцію, а з натхненням до роботи цієї краси підійшли  працівники Олександр Абдулов, Андрій Ковязін, Валерій Лєбєдюк, Андрій Шепрут (РМЗ), Андрій Міщук, Ігор Солдатенко, Олександр Шевчук, Володимир Бєлоєв, Анатолій Супрун (центральна енерголабораторія), Олександр Коваль (сервісне управління), Сергій Мінченко, Юрій Максимов, Юрій Вороніч, Костянтин Попов, Віктор Балуєв (енергетичний цех). Спільними зусиллями вони встановили, під’єднали й налагодили насос, щоб запрацював улюблений фонтан.

Так, місцеві мешканці вже встигли обмилувати це місце та із задоволенням фотографуються біля водограю. А працівники служби інформації бажають усім відпочивальникам з духовною насолодою проводити своє дозвілля.