Июнь 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
« Май    
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930  

«Найкращий спосіб зробити дітей хорошими – це зробити їх щасливими», – сказав колись англійський письменник і поет Оскар Уайльд. Проте, через певні сімейні труднощі, не вся дітлашня виростає такою. В Україні мешкає чимало хлопців та дівчат, які позбавлені батьківського піклування і підтримки рідних людей. Звісно, мало хто в змозі виправити цю ситуацію, але співробітники нашого комбінату намагаються дорадити тим, про кого ніхто не турбується.

До адміністрації підприємства звернулася благодійна організація «Благодійний фонд «Країна» з проханням допомогти дітям з неблагополучних сімей. Так, 12 червня голова молодіжної ради підприємства Марина Міхеєва відвідала Центр соціально-психологічної реабілітації дітей «Барвінок» (м. Дніпро), щоб передати малечі й підліткам іграшки, одяг, взуття та канцелярське приладдя. Збирали речі усім трудовим колективом ПАТ «Кривбасзалізрудком» на чолі з в.о. голови правління Сергієм Новаком. Також до організації благородної справи долучилися керівники структурних підрозділів та молодіжні лідери й активісти.

З посмішкою на устах зустріла Марину Володимирівну директор закладу Тетяна Карпова, яка щиро подякувала за небайдуже ставлення до проблем дітей-сиріт і тих, хто опинився в складних життєвих ситуаціях та побажала працівникам комбінату успіхів і процвітання.

Потім Марина Міхеєва і водій автобази Сергій Шепель завітали до Свято-Духівського храму Православної церкви України, настоятелем якого є отець Ярослав, і передали речі нужденним.

Чудово, що в нашому непростому світі все ще є ті, хто здатний на безкорисливість і благородні пориви.