Май 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
« Апр    
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031  

Напередодні Дня журналіста, 5 червня, у Будинку Спілок міста відбулося нагородження переможців за підсумками щорічного конкурсу Центрального комітету ПМГУ «Інформація. Знання. Дія». У ньому взяли участь представники засобів масової інформації з різних куточків України, які безпосередньо підтримують тісні зв’язки з профспілкою гірників і металургів України, висвітлюючи у виданнях, радіо і телеканалах діяльність організації.
Звертаючись до присутніх, голова Криворізького міського комітету ПМГУ Анатолій Макаренко подякував журналістам за підтримку і співпрацю. Також він зазначив, що криворіжці щорічно перемагають у конкурсі, а сьогодні їх – 18.

Серед кращих були й працівники ПАТ «Кривбасзалізрудком». Так, у номінації «Краща журналістська робота соціально-економічної спрямованості» лідером став кореспондент служби інформації (газета «Шахтар Кривбасу») Євген Рудий зі статтею «Колективний договір: робота триває», а першість у номінації «Кращий нарис про профспілкового активіста» здобула кореспондент служби інформації Діна Долгова з матеріалом «Воля випадку». У номінації «За активну творчу співпрацю газети з профкомом підприємства» відзначили редакцію «Шахтаря Кривбасу». Їх нагородили дипломами та грошовими преміями від Президії ЦК ПМГУ. Почесну грамоту від Криворізького міськкому ПМГУ отримала начальник служби інформації нашого комбінату.
Лунало чимало привітань на адресу митців слова і пера за їхні вміння цікаво подати й роз’яснити важливі теми, висвітлити події, створити об’єктивну картину нашого життя. Завершилися урочистості традиційним спільним фото на пам’ять.
Цього ж дня працівників служби від ПО ПМГУ ПАТ «Кривбасзалізрудком» привітав заступник голови профкому Володимир Павленко.
6 червня, у День журналіста, відбулася онлайн-конференція, ініціатором якої стала Криворізька організація НСЖУ на чолі з її головою Людмилою Тіміргалєєвою. У ній взяли участь голова Національної спілки журналістів України Сергій Томіленко, голова правління Дніпропетровської обласної організації НСЖУ Олексій Ковальчук, а також представники міських ЗМІ, зокрема і начальник служби інформації підприємства Василина Котович.
Масмедійники обговорювали плани на майбутнє, нові журналістські тенденції та закликали колег до співпраці. Слово мала і Василина Юріївна, яка розповіла про діяльність виробничої газети та її специфіку. Вона наголосила, що видання можна почитати на сайті ПАТ «Кривбасзалізрудком» у розділі «Новини».
Під час конференції звучали привітання з професійним святом.