Июнь 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
« Май    
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

Іде в історію непростий 2021 рік. Рік подолання труднощів, напруженої праці та відповідальних рішень. Ми впроваджували нові технології у виробництві, підвищували кваліфікацію, модернізували дороге обладнання. Разом ми реалізували цілу низку ініціатив щодо підвищення ефективності, стали набагато глибше розуміти потреби наших основних клієнтів. Безумовно, це результат роботи всього колективу АТ «Кривбасзалізрудком».

Рік, що минає, був особливим. Ми навчилися цінувати прості, але важливі речі. 2021-й наочно продемонстрував, що прагнення – головна складова будь-яких змін у житті кожного з нас. Нехай підсумки року викликають гордість за результати своєї праці, своєї активності та прийнятих рішень, реалізованих планів.

Новорічні свята – це відлік для нових справ і починань, час добрих надій і радісних очікувань, осмислення минулого, великих сподівань та нових ідей. А цілі та мрії – те, що змушує нас рухатися вперед, не сумувати, долати труднощі. На цьому шляху важливими є згуртованість та єдність колективу.

Яким буде прийдешній 2022 рік – залежить від кожного з нас. Тому, перш за все, хочу побажати всім віри в себе та свої сили, свій професіоналізм і неоціненний досвід. Нехай Новий рік стане для нас роком реалізації себе, своїх талантів та здібностей, сміливих рішень, відкриттям нових горизонтів.

З нагоди новорічно-різдвяних свят бажаю, щоб ваше життя було наповнене радістю та знаменними подіями!

Нехай кожен ранок буде добрим, робочий день – продуктивним, а кожен вечір – присвячений рідним та близьким, щастя спілкування з якими завжди подарує підтримку та сили для втілення в реальність всього задуманого.

Різдвяне диво хай дарує спокій та гармонію, наповнить наші серця милосердям, щирістю, а оселі – родинним теплом та миром. Міцного здоров’я, активного довголіття, оптимізму та добробуту. Нехай зимові свята помножать кількість щасливих миттєвостей, а розділять їх з нами люди, яких ми любимо, цінуємо, поважаємо та бережемо.

З Новим Роком та Різдвом Христовим!

З повагою, Сергій Новак,

голова правління АТ «Кривбасзалізрудком»