Май 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
« Апр    
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Щирі привітання, слова вдячності, відзначення найкращих – так проходило змінно-зустрічне зібрання на шахті «Октябрська» за участю представників адміністрації комбінату і шахти, профспілок підприємства та трудового колективу. 29 грудня гірники приймали і дарували привітання з нагоди новорічних свят.

Свій виступ в.о. директора шахти В’ячеслав Фюнг розпочав зі слів подяки трудівникам, які працюють у важких умовах. Наразі керівництвом проводяться всі заходи, аби стабілізувати, полегшити й убезпечити роботу працівників. Потім керівник побажав трудівникам та їхнім родинам щастя, міцного здоров’я, матеріального добробуту та мирного неба над головою.

Технічний директор Сергій Бугрєєв зичив шахтарям міцності духу, гірницької вдачі, виконання всіх намічених планів і задач, везіння, радості, любові. А завершив свій привітальний виступ так: «Уходит старый 2021 год, шуршат его крайние странички, пусть лучшее, что было у вас, у ваших семьях останется, не уйдет, а худшему – не суждено будет повториться.

Голова профкому ПО ПМГУ комбінату Юрій Деркач приєднався до привітань і закцентував на тому, що, незважаючи на нелегкі часи, шахта справляється з усіма труднощами і впевнено йде вперед, розвиваючи свої потужності. Він зазначив, що 2021-й був непростим, проте є чим пишатися: виконані всі пункти Колдоговору, успішно втілено в життя оздоровлення і відпочинок для робітників і їхніх сімей. Наостанок побажав всім здоров’я, затишку в оселях, підтримки рідних і кохання.

Потім до присутніх звернувся голова ППО НПГУ Анатолій Довгополов, який зичив сімейного щастя, добра і достатку. Бажав, щоб все погане обходило стороною, а життєві негаразди долалися з легкістю.

Церемонія нагородження кращих працівників і колективів дільниць стала своєрідним продовженням свята. Їм були вручені Грамоти, сувеніри й грошові винагороди від адміністрації комбінату, адміністрації шахти і цехкому, профспілок ПО ПМГУ та ППО НПГУ. Протягом заходу лунали привітання від ведучої Ірини Флягіної та артистів Покровського району, які подарували святковий настрій напередодні свят.