Июль 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
« Июн    
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031  

Напередодні Нового Року, 28 грудня, на шахті «Родіна» відбулося змінно-зустрічне зібрання, на якому представники адміністрації комбінату, шахти, і профспілок підприємства вітали трудовий колектив і нагороджували кращих гірників. Створювали святкову атмосферу заходу ведуча Ірина Флягіна та вокалістки Покровського району.

Спочатку до присутніх у залі звернувся директор Ігор Приходько, який подякував за нелегку шахтарську працю, за самовідданість роботі й обраній справі. Бажав міцності духу, родинного щастя та добробуту, затишку і тепла, здійснення мрій та бажань.

Директор з персоналу Сергій Барабанов запропонував працівникам запам’ятати тільки найкращі і найрадісніші моменти, які відбулися у 2021-му. Побажав міцного гірницького здоров’я, успіхів у всіх справах і починаннях, оптимізму, кохання і сімейного добробуту.

Приєднався до привітань заступник голови профкому ПО ПМГУ комбінату Володимир Павленко, який відзначив професіоналізм і майстерність працівників. Назвав найкращі колективи дільниць – №2, №12, №15, які вже виконують план 2022 року. У соціальному напрямку цей рік також був сприятливим. Мова йшла про оздоровлення працівників та їхніх рідних на берегах Чорного і Азовського морів та у Західній Україні. Наостанок Володимир Григорович побажав шахтарям щастя, удачі, добробуту і Божої благодаті.

Заступник голови ППО НПГУ Віктор Онучка привітав трудівників з прийдешніми Новим Роком і Різдвом Христовим та зичив у 2022 році нових успіхів, гідної заробітної плати і родинного затишку.

За високу професійну майстерність, якісне і своєчасне виконання виробничих завдань, вагомі трудові досягнення з нагоди Дня енергетика та Нового 2022 року Грамотами виконкому Саксаганської районної у місті ради було нагороджено заступника начальника і електромонтера станційного устаткування телефонного зв’язку дільниці №18 Віктора Павловського та Лілію Шевченко. Звання «Почесний ветеран праці» отримали Юрій Довгань, Тетяна Густякова, Світлана Собіщанська, Ірина Шевченко. Кращі працівники і колективи дільниць були відзначені Грамотами, Подяками, сувенірами і преміями від адміністрації комбінату, адміністрації шахти і цехкому, профкому ПО ПМГУ та ППО НПГУ підприємства.