Февраль 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
« Янв    
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
26272829  

Що може бути кращим, ніж зустрічати Новий рік великою трудовою родиною? 28 грудня в актовій залі зібрався колектив шахти «Гвардійська», щоб привітати одне одного з прийдешніми новорічними святами і відзначити кращих.

З вітальним словом до трудівників звернувся директор шахти Максим Гриненко:

Дуже швидко минув 2021-й і тепер ми знову зустрілися з вами у цій залі. Цей рік був важким, але водночас драйвовим і запам’ятався такими подіями: перепуск кліті на горизонт 1590 метра, перевиконання виробничих показників з видобутку товарної руди, з нарізних робіт та з буріння глибоких свердловин. Хочу всім побажати завжди повертатися після зміни додому живими, здоровими і в гарному настрої. Зичу сімейного добробуту, затишку і щастя.

Технічний директор Сергій Бугрєєв бажав працівникам міцного здоров’я, гірницької вдачі і виконання поставлених виробничих задач безпечно і безаварійно. Зауважив, що на прийдешній рік заплановано чимало завдань – це і заміна СПУ, підготовка проєктно-технічної документації з приводу заміни головних вентиляційних установок і клітьового підйому шахти «Нова», перехід на підземний зарядний модульний комплекс ВР «Україніт-ПП» тощо. Завершив свою промову Сергій Володимирович словами вдячності гірникам за нелегку працю.

Голова профкому ПО ПМГУ Юрій Деркач згадав про те, що цьогоріч всі пункти Колективного договору на підприємстві виконувалися, зокрема літня оздоровча кампанія пройшла на високому рівні, адже серед підприємств ГМК Кривого Рогу АТ «Кривбасзалізрудком» – єдине, котре запустило відпочинок і санаторно-курортне лікування для працівників і їхніх сімей. Також цьогоріч відбулося підвищення заробітної плати робітникам комбінату. Напередодні святкових днів він подякував трудівникам за майстерність і професіоналізм та побажав, аби прийдешній рік тигра приніс тільки позитивні результати і емоції, подарував міцне здоров’я і зберіг мир в родинах та в Україні.

Анатолій Довгополов, голова ППО НПГУ, зауважив, що трудовому колективу «Гвардійської» є чим пишатися і є чого добиватися. Зичив безаварійної роботи, достойної заробітної плати, достатку і сімейного тепла.

На змінно-зустрічних зібраннях було відзначено кращих працівників та колективи дільниць грамотами, сувенірами і грошовими преміями від адміністрації комбінату, адміністрації шахти і цехкому, профкому ПО ПМГУ і ППО НПГУ. Звання «Почесний ветеран праці АТ «Кривбасзалізрудком» були присвоєні Ірині Роменській, Леоніду Лисяку, Станіславу Артеменку.

До привітань приєдналися і творчі колективи і вокалісти Палацу культури «Тернівський», які створили справжнє свято напередодні новорічно-різдвяних свят.