Август 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
« Июл    
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031  

Чисте довкілля – запорука здоров’я людини. Охайні вулиці й площі, прибрані дитячі парки й сквери, декоративно обрізані дерева, кущі, посаджені квіти – усе це дарує не тільки естетичне задоволення, а й здоров’я для дітей і дорослих. Природа для нас має неабияке значення: рослини чудово очищують і фільтрують повітря, збагачують його киснем. Саме тому щороку в Україні проводиться акція «За чисте довкілля», яка вже стала доброю традицією та показує прагнення дбати про порядок і чистоту навколишнього середовища.

Протягом квітня працівники підприємств, установ, студентська молодь, активісти громадських організацій та небайдужі мешканці беруть участь у заходах щодо забезпечення чистоти, приведення в належний санітарний стан прибудинкових територій та промислових об’єктів, придорожніх зелених зон, дитячих, спортивних майданчиків. Окрім цього, висаджують дерева та очищують від сміття береги водойм. Наймасштабніше прибирання заплановане на 17 квітня – у День довкілля.

До Всеукраїнської акції з початку місяця також долучилися працівники всіх структурних підрозділів нашого підприємства. Однією з перших розпочала прибирати територію шахта «Тернівська». Уже 2 квітня 18 трудівників займалися доброустроєм проммайданчика та прилеглої території. Протягом дня було зібрано і вивезено близько 50 тонн сміття. 5 числа продовжувала прибирати на цій території господарча дільниця №21. А 9 квітня працівники шахти розчистили дорогу до контрольно-пропускного пункту від сухого листя, гілок і пластику та стоянку біля їдальні на внутрішньому подвір’ї. Сьогодні, 13 квітня, трудівники прибирали сміття на пляжі Ленінської водойми, де влітку люблять відпочивати мешканці Тернівського району. Уже завтра працівники приведуть до ладу територію біля медпункту шахти, а 15 квітня – дорогу від ш. «Тернівська» до площі Толстого.

Начальник господарчої дільниці Тетяна Захарченко стверджує, що чистоту території вони підтримують постійно, а не тільки під час акції «За чисте довкілля».