Апрель 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
« Мар    
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930  

Забезпечення безпеки працівників, недопущення поширення розвитку COVID-19 – один з пріоритетних напрямків діяльності служби з питань надзвичайних ситуацій. З 2019 року і до сьогодні вся світова спільнота бореться з пандемією, надзвичайною ситуацією глобального масштабу – небезпечною хворобою, викликаною вірусом SARS-CoV-2. Яка робота проводиться у нас на підприємстві розповідає помічник голови правління з питань НС, ЦЗ та МР Сергій Маловічко:


На Криворізькому залізорудному комбінаті з моменту поширення хвороби на території України та Дніпропетровщини безпосередньо було організовано чітку роботу, направлену на попередження та зменшення рівня загрози від надзвичайної ситуації. Відразу Наказом ПАТ «Кривбасзалізрудком» від 24 березня 2020 року на базі пожежно-рятувального підрозділу комбінату створено мобільні формування для проведення дезінфекційних заходів на території підрозділів комбінату та на прилеглих територіях інфраструктури міста.

Станом на сьогодні мобільні формування проводять дезінфекцію понад 40 об’єктів комбінату, будівель, споруд, під’їзних шляхів, місць громадського скупчення людей, а також спеціальну обробку транспортних шляхів громадського сполучення міста, зупинок громадського транспорту та автобусів, що здійснюють перевезення працівників комбінату щодня. Для цієї роботи застосовується більш як 4 000 літрів спеціальної дезінфекційної рідини. Завдяки відданим та професійним діям працівників пожежно-рятувального підрозділу забезпечується стримання розвитку та поширення хвороби на об’єктах підприємства та міській інфраструктурі. Слід зазначити, що весь особовий склад мобільних формувань пожежно-рятувального підрозділу ставиться вкрай сумлінно до виконання робіт з дезінфекції, а найкращими з них є: командир відділення Валерій Воробей, пожежний Геннадій Горб, командир відділення Володимир Бурхович, командир відділення Валентин Кушніков.

Одночасно службою з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту комбінату організовано проведення дезінфекційних заходів та санітарної обробки безпосередньо у будівлях структурних підрозділів із залученням відповідно створених мобільних груп підрозділів. Мобільним формуванням пожежно-рятувального підрозділу додатково надається щодня до 200 літрів розчину для дезінфекції надшахтних будівель та місць спуску і підйому працівників. Завдяки цим заходам значно зменшується ризик захворюваності працівників, а значить і їх близьких та рідних.

Питання підвищення рівня безпеки працівників та недопущення розповсюдження захворюваності на COVID-19 перебуває на постійному контролі об’єктових комісій з питань надзвичайних ситуацій комбінату та структурних підрозділів. Зазначене питання у 2021 році вже тричі було розглянуто та затверджено відповідними рішеннями комісії. У березні поточного року надано чіткі завдання та рекомендації керівництву структурних підрозділів щодо дій з профілактики та запобігання поширення захворюваності.

Зазначена робота продовжується.