Сентябрь 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
« Авг    
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930  

«Ми – за чисте довкілля!» – за таким девізом живуть працівники шахти «Гвардійська», які охоче долучилися до проведення Всеукраїнської акції.

З 6 по 16 квітня триває прибирання території «Гвардійської» та за її межами. Щодня працівники розчищають дорогу і під’їзд до контрольно-пропускного пункту, вивозять сухі гілки, декоративно обрізають кущі. Допомагають «гвардійцям» робітники ремонтно-будівельної дільниці №16 (наразі входить до шахтобудівельного управління), які фарбують дерева, бордюри, лавки й урни. Окрім цього, за їхнім структурним підрозділом закріплено доброустрій стели «На лінію вогню», куди трудівники щорічно приходять вшанувати загиблих воїнів у Другій світовій війні. Не забувають наші співробітники і про малечу, адже прибирають територію у дитячому містечку по вулиці Лаштоби, що знаходиться поблизу шахти. Комбінат допомагає гірникам, надаючи транспорт для вивезення сміття.

Наймасштабніше прибирання заплановано на 16 квітня – потрібно очистити 50-ти метрову санітарну зону річки Саксагань від Колекторної станції до залізничного моста (лівий берег).

Ми хочемо, щоб територія шахти та Тернівський район мали чистий вигляд, аби весняна зелень радувала перехожих своїми яскравими кольорами. Наші шахтарі з радістю допомагають приводити в належний стан структурний підрозділ та прилеглу територію і навіть самі радять, як треба виконувати роботи, ділячись своїм досвідом. Директор Максим Гриненко постійно цікавиться станом проведення робіт і сприяє цьому, – наголошує начальник дільниці №48 (господарчої) Маргарита Лєшкова.