Сентябрь 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
« Авг    
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930  

У квітні взяли активну участь у важливому еколого-просвітницькому заході працівники шахти «Родіна», хоча можна твердо запевнити, що для них акція «За чисте довкілля» розпочалася ще з початку 2021 року. Трудівники перевстановили бордюри й нову дошку пошани. Гірники разом з робітниками ремонтно-будівельної дільниці ШБУ на території проммайданчика обрізали сухостій, побілили дерева, пофарбували фасад і панелі всередині АПК, посадили 20 туй, пересадили 30 троянд. Також вони займалися прибиранням шахтного подвір’я, зокрема очистили територію біля проходки ш. «Родіна» ШБУ та вивезли сміття.

Сьогодні, 15 квітня, працівники геологічного та маркшейдерського відділів шахти на чолі з геологом Дмитром Самойленком приводили в належний санітарний стан берег річки Саксагань та геологічну пам’ятку природи «Виходи амфіболітів».

У керівництва ш. «Родіна» попереду ще багато грандіозних планів з доброустрою, які незабаром втіляться в життя.

Ми плануємо оновити світильники, демонтувати старі плити й замінити їх на нові при вході в адміністративно-побутовий комплекс, додатково висадити ще 20 дерев, встановити альтанку, як місце для відпочинку. Незабаром на прилеглій території «Родіни» ми обладнаємо тротуарні бордюри та засіємо газон травою поблизу автобусної зупинки для шахтарів. Окрім цього, встановимо світильники при виході з приміщення акумуляторної на шахтне подвір’я, у банному комплексі обладнаємо окремі шухлядки для чистої білизни, а на першому поверсі – гардеробну, яка працюватиме в осінньо-зимово-весняний період року. Усі намічені плани здійснюються завдяки нашому директору Ігорю Приходьку, якому небайдужий доброустрій структурного підрозділу, – розповідає начальник дільниці №44 (господарчих робіт) Олександр Коломоєць.