Июнь 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
« Май    
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
На виконання указу Президента України «Про День охорони праці» від 18.08.2006 №685/2006, щорічно 28 квітня в Україні відзначають День охорони праці, який збігається зі Всесвітнім днем охорони праці.
Вшановуючи пам’ять загиблих на виробництві, ми хочемо нагадати суспільству, що найвища цінність людини – це життя та здоров’я. І їх захист потребує чималих зусиль. Бережіть себе та тих, хто працює поруч з вами! Пам’ятайте, що дотримання законодавства у сфері охорони праці та розвиток охорони праці є запорукою збереження життя та здоров’я кожного.

Вітаємо зі святом тих, хто щодня опікується безпекою та зручністю наших робочих місць, –  відповідальних керівників структурних підрозділів, фахівців з охорони праці. Дякуємо за професіоналізм, пильне виконання службових обовʼязків, турботу про збереження здоровʼя і працездатності кожного члена колективу. Хай кожен ваш день буде сповнений плідних справ і успішних рішень, приносить успіхи, задоволення від роботи та життя!
Праця – основа нашої життєдіяльності, а також базис всіх людських досягнень. У будь-якій сфері діяльності ми прагнемо до того, щоб працювати було безпечно. Досвідчні працівники, молоді люди, які тільки починають трудове життя, всі ми уразливі до небезпек і ризиків робочих процесів. А отже, завдання держави – створити всі умови, щоб мати безпечні і здорові умови праці, отримати відповідне навчання, добре знати свої права і обов’язки.
Свідоме ставлення  до безпеки  з’являється ще з дитинства, тому дуже  важливо  сформувати у підростаючого покоління свідому позицію щодо значення здорових і безпечних умов праці, виховати відповідальність у майбутніх працівників за власне здоров’я та життя.
У взаємодії із соціальними партнерами, широкими колами громадськості ми здатні підняти культуру праці у суспільстві на високий рівень, щоб забезпечити здоровий і ефективний трудовий потенціал країни, стабільний розвиток національної економіки.
Бажаємо Вам, дорогі працівники, міцного здоров’я, сил, розуміння та витримки, успіхів у роботі, безпеки на кожному робочому місці, добробуту та злагоди в кожній родині, життєвої енергії і наснаги до праці. Будьте пильними!
З повагою, Андрій Рябіка, директор з охорони праці АТ «Кривбасзалізрудком»