Июнь 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
« Май    
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

Працівники Криворізького залізорудного комбінату дбають про природу та бережуть наше довкілля, тому щодня проводять заходи з прибирання та озеленення проммайданчиків структурних підрозділів та прилеглих до них територій. Активно долучилися до цих робіт працівники шахти «Козацька» на чолі з начальницею господарської дільниці №48 Маргаритою Лєшковою. Так, протягом кількох тижнів за сприяння директора шахти Максима Гриненка трудівники господарської дільниці разом з робітниками інших дільниць разом прибирали сухе гілля і листя, підмітали територію, обрізали сухі гілки дерев, білили бордюри, білили і обкопували дерева, косили траву. Окрім цього, працівники наводили лад на клумбах, зокрема сапали і виполювали бур’ян, сіяли насіння квітів, підв’язували піони та поливали рослини. Привели в належний охайний вигляд фонтан, який влітку буде працювати, прикрашати і охолоджувати територію. Взяли активну участь у благоустрої території «Козацької» прибиральниці господарської дільниці Тетяна Онищенко, Надія Гольяшева та підсобний робітник Іван Грищенко, а також інші працівники шахти, яким не байдужий стан нашого довкілля.

Окрім цього, працівниками був наведений належний санітарно-гігієнічний стан на дитячому майданчику по вулиці Лаштоби, що розташований неподалік шахти. Минулої осені трудівники також там прибирали та завозили пісок.

Наразі роботи з озеленення на території шахти та прилеглої території продовжуються, адже всі розуміють, що природу потрібно берегти і дбати про неї.

Цінують екологічні пріоритети і працівники шахти «Тернівська», які проводили екологічні заходи, на яких здійснювали доброустрій території. Трудівники господарської дільниці під головуванням начальниці Тетяни Захарченко за допомогою фадроми вивезли сміття та сухостій після непогоди на проммайданчику шахти та території навколо неї (з площі Толстого до підстанції й котельні шахти «Тернівська»), омолоджували дерева, декоративно обрізали кущі, саджали квіти і дерева. Під час робіт працівники докладали максимум зусиль, адже територія шахти велика і усюди потрібно навести лад. Усі трудівники господарської дільниці із задоволенням долучалися до робіт, адже розуміють, що здорова природа – це запорука нашого життя.

Тривали роботи з підтримання чистоти, покращення благоустрою, збільшення зони зелених насаджень і на території управління залізничного транспорту та учбово-курсового центру, що неподалік зупинки «9 міська лікарня». За словами начальниці господарського відділу УЗТ Тетяни Устименко, до робіт з прибирання й озеленення долучилися 12 працівників різних дільниць, які спільними зусиллями прибрали та вивезли сміття та сухостій, побілили бордюри, привели у санітарно-гігієнічний стан клумби. Окрема вдячність черговій стрілочного поста служби експлуатації ЗЦ №14 Ірині Лядській та працівникам дільниці соціального сприяння медико-санітарної частини, які активно взяли участь у проведенні робіт. Тепер територія навколо управління залізничного транспорту охайна, чиста і радує як наших працівників, так і мешканців Покровського району.

Дякуємо всім працівникам комбінату, хто приєднався до озеленення території, за сумлінність, організованість, відповідальність та любов до природи.