Сентябрь 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
« Авг    
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930  

З початку оголошення карантину на території нашого підприємства проводиться дезінфекція об’єктів та промислових майданчиків для недопущення розповсюдження інфекційних захворювань. ПАТ «Кривбасзалізрудком» дотримується правил безпеки, щоб вберегти співробітників від коронавірусу. 

Мобільні формування дезінфекційної обробки, які були створені з-поміж працівників пожежно-рятувального підрозділу добровільної пожежної охорони комбінату, проводять карантинні заходи. Вони щоденно відвідують структурні підрозділи, щоб знезаразити територію скупчення людей.  Продовжують дезінфікувати контрольно-пропускні пункти, сходи до АПК та парадні входи, запасні виходи, стоянки для машин та шахтні зупинки, а ще й зупинки громадського транспорту згідно з маршрутом прямування.

Найчастіше коронавірус передається крапельним шляхом, через це існує ризик інфікуватися через предмети, тому міри захисту проводяться не тільки ззовні, а й у середині будівель АПК.

Спеціальним розчином обробляють місця загального користування. У службових приміщеннях знаходяться флакони з антисептиком. До того ж щодень здійснюється вологе прибирання, санітарна обробка побутових та технологічних приміщень за допомогою бактерицидних ламп.

Шановні працівники ПАТ «Кривбасзалізрудком», дотримуйтеся карантинних вимог. Бережіть себе та своє оточення.