Апрель 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
« Мар    
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930  

60-річний ювілей шахти «Тернівська» – це вагома подія для трудового колективу структурного підрозділу і керівництва підприємства. Рівно 60 років тому гірники вперше стали тут проводити нарізні, розвідувальні та видобувні роботи, а майже через пів року на-гора були видані перші тонни руди. З нагоди ювілею з дати дня заснування шахти в актовій залі «Тернівської» відбулися святкові змінно-зустрічні зібрання з щирими вітаннями та нагородженнями кращих працівників.


Традиційно першим до трудового колективу звернувся директор шахти Едуард Ковтун, який розповів, що було зроблено гірницьким колективом протягом усієї історії існування шахти:
– За 60 років існування «Тернівської» працівники видобули 128 млн 93 тис. тонн сирої руди, з них товарної – 98 млн 159 тис. тонн. Було пройдено 613 тис. метрів нарізних робіт, 20 тис. м розвідувальних робіт, 85 км гірничопідготовчих робіт та відбурено 9 млн м глибоких свердловин. Колектив гідно справляється з поставленими задачами, демонструючи свою працелюбність, сумлінність та професіоналізм.
Вітаю вас з 60-річним ювілеєм шахти! Бажаю міцного здоров’я, гірницької удачі, але головне: щоб кількість спусків дорівнювала кількості виїздів. Зі святом, дорогі колеги!
Продовжив естафету привітань помічник голови правління комбінату Руслан Кононський, який зичив шахтарям та шахтарочкам богатирського здоров’я, вагомих досягнень і розвитку на трудовій ниві, здійснення найзаповітніших мрій та найскорішої Перемоги України.
У своїй промові директор з персоналу підприємства Дмитро Дячук привітав присутніх з ювілеєм шахти та побажав міцності духу, наснаги, ефективної роботи та продуктивної діяльності. Також він відзначив, що «Тернівська» – це особлива шахта, а особливою є завдяки своєму дружньому колективу, який виконує всі виробничі задачі спільно та злагоджено. Це – колектив, який має залізний характер, зі своїми традиціями та продовжувачами трудових династій, і, незважаючи на нелегкі умови роботи та воєнний час, працює чітко та якісно, як єдиний механізм. Наостанок Дмитро Олександрович зичив гірникам міцності духу, оптимізму, впевненості у своїх силах та мирного неба над Україною.
Також до поздоровлень долучився голова профкому ПО ПМГУ комбінату Юрій Деркач, який зазначив, що починав свою трудову стежку саме з шахти «Тернівська», де він відчуває себе як в родинному колі. Бажав найскорішої Перемоги України над ворогом та мирного неба над головою, щоб всі українські Захисники скоріш повернулися до своїх домівок здоровими і неушкодженими. Зичив шахтарському колективу богатирського здоров’я, щастя, сімейного добробуту і затишку. Теплі й щирі слова вітань також лунали від в.о. голови ППО НПГУ комбінату Юрія Самойлова та в.о. голови цехкому шахти ППО НПГУ Олександра Денисенка, які зичили добра, довгих років життя, стабільності в завтрашньому дні та достатку.
Протягом заходу за сумлінну працю, відданість справі, високий професіоналізм та вагомі трудові здобутки Грамотами Тернівської районної у місті ради, Грамотами профкому ПО ПМГУ та ППО НПГУ підприємства було відзначено кращих працівників шахти. Окрім цього, звання «Почесний ветеран праці АТ «Кривбасзалізрудком» отримали Микола Таран, Наталія Морозкова, Анатолій Бабенко, Віктор Мішин, Юрій Вербовий, Ірина Литвиненко, Олена Кірносова, Наталія Сало, Олена Копильченко, Михайло Ливицький. Святковий настрій та заряд бадьорості на весь день подарували вокалісти Палацу культури «Тернівський».