Май 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
« Апр    
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031  

Будь-які засоби індивідуального захисту (спецодяг, взуття, маски та інше), якими користуються працівники промислових підприємств, мають бути якісними й відповідати своїм характеристикам. За призначенням ЗІЗ використовують для запобігання або зменшення впливу шкідливих і небезпечних виробничих факторів, а також для захисту від забруднення. Аби вони справді виконували свої функції, спеціальна група фахівців оглядає та випробовує їх на виробництві. Така ж сама процедура проходить і в ПАТ «Кривбасзалізрудком».

Так, 22 червня у будівлі Палацу культури нашого підприємства пройшов відбір ЗІЗ за участю спеціалістів комбінату, представників структурних підрозділів та голів цехкомів. Очолив комісію директор з охорони праці Сергій Забурдяєв.

Представники ТОВ «Лакісістема» запропонували присутнім оглянути костюм шахтарський прогумований, а ТОВ «ТЕХНО БУТС КР» надали чоботи шахтарські. ТОВ «ІНСАЙТ+» передав на розгляд різні види рукавичок: комбіновані зі спилка, шкіряні, трикотажні з крапковим покриттям, кислотолугостійкі, з крагами зі спилка, з крагами з нітриловим покриттям, а також чоботи утеплені, черевики шкіряні, каски захисні шахтарські (червона) та ІТР (біла), протишумні вкладиші. ТОВ ВКП «ОЛВІМ» презентувало мило банне.

Враховуючи наявність відповідних документів, технічні вимоги та зовнішній вигляд, комісією були відібрані кращі засоби індивідуального захисту. Їх передано на базу МТП для зберігання як зразки еталона при прийманні.