Май 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
« Апр    
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031  

31 липня представники Криворізького залізорудного комбінату відвідали один з медичних закладів міста, аби безкоштовно передати закуплене спеціальне обладнання для більш оперативної роботи лікарів та скорішого одужання хворих. В.о. заступника голови правління Олександр Капука та начальник медичної служби Володимир Серединський приїхали з візитом до Криворізької міської клінічної лікарні №8, що у Тернівському районі.

Загалом медзакладу від підприємства було передане устаткування на суму 369 700 грн. Серед нього – два монітори пацієнта з неінвазивним виміром центральної гемодинаміки, два пульсоксиметри стаціонарних, три дозатори лікарських засобів, три бактерицидних кварцових опромінювачі, три ліжка механічних чотирисекційних. Наразі все встановлено у дитячому відділенні та використовується за потребами пацієнтів.

Олександр Вікторович зазначив, що все придбане було закуплене тільки за списком адміністрації медзакладу. Трудовий колектив ПАТ «Кривбасзалізрудком» не міг залишитися осторонь пандемії та нестачі обладнання в криворізьких лікарнях. «Ми всі живемо у цьому місті, ми всі тут працюємо, ми всі ходимо цими вулицями й повинні бути небайдужими одне до одного», – додав Олександр Капука.

Володимир Петрович розповів, що питання допомоги медзакладам Кривбасу обговорювалося з адміністрацією підприємства та було вирішено підтримати ті установи, які лікують хворих на COVID-19: інфекційну лікарню №1 та міську клінічну лікарню №8. Начальник медичної служби сподівається, що нове устаткування допоможе скоріше вилікувати всіх пацієнтів.

Медичний директор з хірургічної допомоги Ярослав Войтенко подякував керівництву нашого підприємства за бажання допомогти в умовах коронавірусної інфекції. Надане обладнання встановлено і працює. Це значно полегшить працю лікарів, зокрема реаніматологів, які через монітори можуть стежити за самопочуттям пацієнтів, також завдяки приладам тепер є змога лікувати більшу кількість хворих одночасно.