Октябрь 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
« Сен    
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Залізниця – це зона підвищеної небезпеки, тому працівникам, які керують таким транспортом або обслуговують його, необхідно бути обізнаними, досвідченими, вміти швидко реагувати на непередбачувані ситуації і постійно самовдосконалюватися. У зв’язку з перевезенням небезпечних вантажів у АТ «Кривбасзалізрудком», відповідно до ліцензійної умови, працівники УЗТ проходять курси підвищення кваліфікації щодо перевезення небезпечних вантажів, тим самим доводячи свій професіоналізм та можливість працювати у цій сфері діяльності.

Протягом 4-8 жовтня в УКЦ триває навчання для працівників управління залізничного транспорту, зокрема для професій: оглядач вагонів, машиніст тепловоза, помічник машиніста, прийомоздавальник вантажу і багажу, складач поїздів, черговий стрілочного поста. Працівники були поділені на дві групи: за 24-годинною та 12-годинною програмами зі спецнавчання з перевезення небезпечних вантажів. Дані курси є обов’язковими для вищезазначених категорій робітників.

Викладає теорію для залізничників доцент кафедри управління вантажної та комерційної роботи Українського державного університету залізничного транспорту (м. Харків) Ярослав Запара. Протягом занять розглядаються наступні теми: національне та міжнародне законодавство у сфері перевезення небезпечних вантажів, класифікація небезпечних вантажів, маркування, оформлення перевізних документів, порядок дій під час виникнення аварійних ситуацій, охорона праці тощо.

Після закінчення теоретичної частини на трудівників очікують тести. Успішно їх склавши, кожен залізничник отримає свідоцтво про проходження навчання з організації перевезення небезпечних вантажів.