Март 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
« Фев    
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Споглядаючи за працівниками Криворізького залізорудного комбінату, ми вже встигли помітити, що спорт – невіддільна частина їхнього життя. Вони є постійними учасниками робітничих спартакіад, які проводяться на підприємстві з багатьох видів спорту. Виявляючи силу і загартованість, спритність і кмітливість, команди структурних підрозділів змагаються між собою за першість.

У суботу, 2 жовтня, стартувала робітнича спартакіада АТ «Кривбасзалізрудком», яка проходила на базі ДЮСШ №4. На початку зустрічі у спортзалі зібралися трудівники структурних підрозділів та голови цехкомів ПО ПМГУ. До працівників звернувся заступник голови профкому ПО ПМГУ комбінату Володимир Павленко:

Вітаю всіх зі стартом робітничої спартакіади, яка триватиме близько двох з половиною місяців. Приємно зараз бачити тих, хто був при зародженні змагань на підприємстві та зараз продовжує бути активним учасником. Дякую вам всім за те, що гідно відстоюєте честь своїх підрозділів. Бажаю міцного здоров’я, успіхів у спорті й на роботі.

Цього дня перемогу виборювали 7 футбольних команд шахт «Тернівська», «Гвардійська», «Октябрська», «Родіна», шахтобудівельного управління, управління залізничного транспорту та автобази. Слідкували за ходом гри та дотриманням правил судді Костянтин Попучієв та Ігор Давидов.

Ігри проходили жваво, енергійно та емоційно. За V місце боролися команди ШБУ та шахти «Октябрська», переможців визначали за серією пенальті з рахунком 5:4 на користь шахтобудівельників. На ІІІ місце претендували залізничники і «гвардійці». Після однакового рахунку матчу 2:2, розпочалися пенальті, за результатами яких перемогли працівники шахти. Запекла гра за першість тривала серед шахт «Тернівська» та «Родіна». Чемпіоном стали гірники «Тернівської», обійшовши суперника з рахунком 3:2.

Футбол завершено, а наступні змагання з армрестлінгу, гирьового спорту та перетягування канату відбудуться у суботу, 9 жовтня. Долучатися можуть всі охочі.