Февраль 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
« Янв    
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
26272829  

Тренування з питань цивільного захисту та пожежної безпеки – обов’язкова вимога до трудівників Криворізького залізорудного комбінату. Дотримання розроблених правил поведінки в надзвичайних ситуаціях є гарантією збереження їх життя і здоров’я.

На шахті «Родіна» відбулося протипожежне об’єктове тренування на тему: «Дії керівного складу, працівників шахти «Родіна», ПРП при виникненні пожежі в приміщенні пункту видачі молока та води, надання медичної допомоги постраждалим, гасіння пожежі», яке проводилося згідно з планом, затвердженим головою правління АТ «Кривбасзалізрудком», – начальником цивільного захисту Сергієм Новаком.

До заходу долучилися штаб керівництва тренуванням, диспетчер шахти, формування ЦЗ (ланка пожежогасіння, медична ланка), працівники та пожежно-рятувальний підрозділ.

Під час теоретичного блоку занять начальник служби Костянтин Мовчан проінформував присутніх про порядок тренування і приведення формування в готовність до проведення робіт з ліквідації пожежі. Він зазначив, що при загорянні спершу треба звернути увагу на кількість людей у будівлі й за можливістю допомогти їм евакуюватися, при гасінні полум’я обов’язково користуватися засобами індивідуального захисту. Уже на свіжому повітрі надати допомогу постраждалим.

Сестра медична Лариса Грибінюк розповіла трудівникам, як надавати першу допомогу при термічному опіку. Спочатку треба визволити місце ураження від одежі, а потім накласти асептичну пов’язку або прикласти холодну пляшку з водою.

Під час відпрацювання практичних дій у приміщенні молокопункту, що на першому поверсі, виникла умовна пожежа, після чого відбулася евакуація працівників. Спочатку до гасіння загоряння приступили працівники шахти – ланка з пожежогасіння. Потім прибув пожежно-рятувальний підрозділ добровільної пожежної охорони комбінату, який загасив умовне полум’я.

У цілому мета тренування досягнута. На підбитті підсумків керівник тренування – головний інженер шахти «Родіна» Костянтин Лазаренко ще раз відмітив необхідність відпрацювання практичних навичок дій у випадку виникнення надзвичайних ситуацій, адже це запорука безпеки життя персоналу, який працює!