Июнь 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
« Май    
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

Високий рівень свої професійної кваліфікації сьогодні підтвердив електрослюсар (слюсар) черговий та з ремонту устаткування дільниці №33 шахти «Козацька» Денис Мініхузін, який зайняв почесне третє місце у конкурсі професійної майстерності «Електротехнічний марафон-2023».

Конкурс було організовано серед представників талановитої учнівської молоді, професіоналів підприємств, педагогічних працівників з електротехнічного напряму підготовки кваліфікованих робітників з Кривого Рогу і Дніпропетровщини та проведено на честь Героя Праці Павленка Григорія Івановича. Організаторами конкурсу виступили Приватний центр професійної освіти і навчання, ТОВ «Ертанз» та ТОВ «Епірок Україна».

Серед почесних гостей заходу був син Григорія Павленка – Володимир Павленко – колишній працівник Криворізького залізорудного комбінату (остання посада – заступник голови профкому ПО ПМГУ підприємства), директор Науково-дослідного гірничорудного інституту Криворізького національного університету, голова журі конкурсу Вадим Щокін, методист Криворізького навчально-методичного кабінету професійно-технічної освіти у Дніпропетровській області Віталій Сапіга, криворізький майстер художнього гравіювання на склі Василь Пілка та представники інших організацій і установ. Від нашого підприємства був присутній помічник голови правління із соціальної та інформаційної політики – начальник служби інформації Павло Овчар.

Для учасників змагань були підготовлені теоретичні, а потім і практичні завдання, де треба було виявити свої знання з обраної справи, навички і професійність, вміння швидко розв’язувати поставлені задачі. Після підсумків конкурсного журі було відзначено, що електрослюсар (слюсар) черговий та з ремонту устаткування дільниці №33 шахти «Козацька» Денис Мініхузін виборов ІІІ місце (отримав статус дипломанта та подарункові призи).

Конкурсною комісією були відмічені високий рівень культури виконання завдань, глибокі фахові та теоретичні знання Дениса у його професійній сфері. Вітаємо нашого колегу із Перемогою! Так тримати!